Kaip sukurti nuostabius socialinės medijos vaizdo įrašus per 5 minutes

Jei pastaruoju metu buvote prisijungę prie interneto, neabejotinai suprantate, kad šiandien yra daugialypės terpės amžius. Turinys yra karalius, bet ne tik bet kokio tipo turinys; Dinaminis turinys.


Tai gali būti skaidrių demonstracija ar vaizdo įrašas. Jei turite verslą ar net tinklaraštį, tai yra sritis, kurioje galite šiek tiek pasistengti užimti rinkos dalį.

Tačiau jei esate panašus į mane ir manote, kad bet kokio pobūdžio vaizdo montaže esate beviltiškas, kaip galite sukurti šį galingą turinį nesulaikydami banko pasamdydami kūrybinę firmą, kuri jums padėtų?

Atsakymas yra paprastas iš tikrųjų; Naudokite internetinį animacijos įrankį!

Kas yra internetinės animacijos priemonės?

Tiems, kurie yra susipažinę su „Cloud“ pagrindu teikiamomis paslaugomis, internetinės animacijos priemonės yra panašios. Užuot įdiegę programinę įrangą, prisijunkite prie svetainės ir naudojate jos paslaugą. Vienas iš tų, kuriuos anksčiau naudojau, yra „Wideo“, kuris padeda kurti animacijas, tokias kaip skaidrių demonstracija ir infografika..

Daugelyje šių internetinių priemonių yra gausu galingų funkcijų, kurios sukurs maksimalų skausmą, net jei neturėsite jokios patirties. Tai apima paruoštus naudoti šablonus, kuriuos galima paruošti tiek su savo atvaizdais, tiek iš vidaus atsargų vaizdų duomenų bazės. Įvairūs tiekėjai, žinoma, siūlys skirtingus dalykus.

Įveskite „Wideo“, „Wave“ ir „Wistia“

Trys iš populiariausių internetinių animacijos kūrimo įrankių yra „Wideo“, „Wave.video“ ir „Wistia“. Kiekvienas iš jų yra nepaprastai galingas ir per trumpą laiką galės jums sukurti profesionaliai atrodančius animacinius vaizdo įrašus.

Kaip pavyzdį, pažvelkime giliau į „Wideo“ funkcijas.

„Wideo“ leidžia lengvai ieškoti ir įterpti komponentus, pvz., Vaizdus ir garsus.

Nors aš manau, kad „Wideo“ yra galingas dėl savo paprastumo, kai kurie mano, kad už kainą, kurią jis kainuoja, yra per mažai funkcionalumo. Greičiausiai tai bus pirmyn ir atgal nesutarimai tarp šalininkų ir nėra jokios tikrosios argumentų pusės, išskyrus asmeninį pasirinkimą. Dažniausiai „Wideo“ turi;

1- turtingas šablonų saugykla

Anksčiau paminėta šablono bazė yra labai svarbi pradedantiesiems „Wideo“, nes ji, taip sakant, suteikia mokymosi vietą. Pasirinkę vieną iš šablonų ir pritaikydami jo dalis, kad padarytumėte ir parodytumėte, ko norite, mokymosi procesas tampa interaktyvesnis ir įdomesnis.

Yra beveik 100 pasirinkimo variantų, pradedant nuo paprastos pasveikinimo su gimtadieniu animacijos iki verslo pristatymų.

Integruoti vaizdo įrašų šablonai „Wideo“. Kiekvienas iš jų turi keletą pagrindinių maketų ir grafikos, kad galėtumėte įsivaizduoti, kaip turėtų vykti animacija.

Sukūrę ar pritaikę animaciją, jei norite, galite netgi išsaugoti ją kaip asmeninį šabloną.

Vaizdus pakeisti taip paprasta, jūs galite tai padaryti užmerkę akis

2 – Keli vaizdo variantai

Vaizdai yra viena iš kritiškiausių animacijos vaizdo įrašų dalių, o „Wideo“ turi įdomią sistemą, kuri naudoja „Google“ vaizdų paiešką, kad padėtų jums susirasti daiktų. Tačiau pagal jūsų paiešką jie grąžina vaizdus, ​​kurie yra vieši ir todėl naudojami be autorių teisių problemų.

Jei yra kažkas asmeniškesnio ar konkretesnio, kurį norite įtraukti, galite tiesiog įkelti savo atvaizdą ir įdėti. „Wideo“ taip pat turi daugybę paruoštų naudoti 3D objektų ir garso įrašų.

3– „Visual Editor“

Turbūt pati svarbiausia „Wideo“ dalis, ir kur ji rimtai išsiskiria, yra redagavimo variklis. Kaip minėta anksčiau, „Wideo“ paleisti reikalinga „Adobe Flash“, tačiau, paleidę ją, pamatysite, kad ji nesiskiria ar yra sunkesnė nei naudojant galingesnę „Microsoft Powerpoint“ versiją.

Beveik viskas nutempiama, turint teksto laukų, kuriuos galite pridėti ir įvesti. Norėdami įgalinti kelių vaizdų sluoksniavimą, tiesiog pridėkite juos ir galite pasirinkti, kuris vaizdas išliks viršuje, siųsdamas kitus į nugarą arba pateikdamas vieną iš viršaus. Paprasčiausiai įsivaizduokite, kaip žaidžia kortos viena ant kitos, ir gausite, ką turiu galvoje.

Be to, yra ir svarbių perėjimo efektų, kurie turėtų įtakos tam, kaip jūsų ekranai juda viena į kitą. Tai gali būti taip paprasta, kaip skaidrė per puslapį, ar net madinga, jei braukite pirštu per mobiliojo telefono ekraną..

4 – momentinis dalijimasis

Kai animacija bus sukurta ir apdorota, galėsite ją pasidalyti keliais kanalais tiesiai iš prietaisų skydelio. Tai apima socialinės žiniasklaidos kanalus ar net tiesiogiai jūsų klientus. Tiesą sakant, tai netgi gali patekti tiesiai į „Youtube“!

Nusiųskite tiesiai į „YouTube“ kanalą „Wideo“.

„Wideo“ alternatyvos

Jei nemanote, kad „Wideo“ yra jums skirtas, yra ir kitų moderniausių įrankių, tokių kaip „Wave.video“ ir „Wistia“, kurie iš esmės daro tą patį – padeda greitai sukurti efektyvius animacijos vaizdo įrašus. Pagrindiniai skirtumai yra susiję su papildomomis paslaugomis ir, žinoma, nedideliais sąsajos pakeitimais.

Banga

„Wave.video“ leidžia sukonfigūruoti ne tik vaizdo įrašų formatus ir kraštinių santykį, bet ir leidžia sujungti kelis vaizdo įrašus prieš juos atsisiunčiant į vieną iš šešių galimų formatų (arba net į visus šešis formatus tuo pačiu metu). Jis ateina su prieiga prie didelės apimties vaizdų bibliotekos ir garso failų saugyklos.

Sukurkite vaizdo įrašą nuo nulio „Wave“.„Demo-1“: sukurkite vaizdo įrašą nuo nulio „Wave“. Pirmiausia pasirinkite vaizdo įrašo formatą. Gerai, kad „Wave“ yra tai, kad galite pasirinkti kelis formatus ir kurti kelis vaizdo įrašus / grafiką vienu metu.„Demo-2“: pridėkite vaizdo įrašų ir nuotraukų prie „Wave“ vaizdo įrašo.Turinio šablonai „Wave“Kurkite savo vaizdo ar grafinį turinį naudodamiesi tūkstančiais „Wave“ paruoštų šablonų.

Wistia

„Wistia“ teikia gražius vaizdo įrašus iki 4k skiriamąja geba ir puikiai tinka tiems, kurie labai nori savo turinio parduoti. Tuo tikslu joje yra naudingų priedų, tokių kaip šilumos žemėlapiai ir statistika, kurie padės pakoreguoti rinkodaros kampanijas.

Šis įrankis pabrėžia, kad jis tiesiogiai skirtas naudoti jūsų vaizdo įrašus siekiant labai apčiuopiamų ir konvertuojamų rezultatų, tokių kaip el. Pašto rinkimas ir raginimai veikti, tiesiogiai nukreipiantys į pirkinį..

Prie savo vaizdo įrašo pridėkite raginimą veikti, komentarų nuorodą ir turniketą.

Demonstracija: Animacijos kūrimas naudojant „Wideo“

Pastaba: norint, kad „Wideo“ veiktų, reikalingas „Adobe Flash“ papildinys

Norėdami parodyti jums, kaip paprasta kurti animaciją, leiskite parodyti jums tą, kurį sukūriau naudodamas „Wideo“ šabloną. Tai buvo padaryta per penkias minutes (neįskaitant perdirbimo laiko), jis yra trumpas ir saldus.

Tai yra žingsniai, kuriuos praėjau, todėl galite pamatyti, kaip tai buvo paprasta;

 1. Iš šablonų saugyklos pasirinkau šabloną „Parduok savo namą“.
 2. Kitame ekrane yra trys pagrindinės sritys. Kairėje buvo komponentai (vaizdai, garsas ir tt), centre buvo pirmasis šablono puslapis, o dešinėje – puslapio piktogramų stulpelis, kaip ir „Powerpoint“.
 3. Po to tereikėjo pereiti šabloną ir pakeisti tekstą ir vaizdus tokiais, kokių aš norėjau.
 4. Suteikite animacijai vardą ir spustelėkite išsaugoti. Tada „Wideo“ apdoros ir išsiųs el. Laišką, kai jis bus baigtas.

Nuo 1 iki 3: komponentai (vaizdai, garsas ir tt), pirmasis šablono puslapis, puslapio piktogramų stulpelis, kaip ir „Powerpoint“

Apdorojimo etape „Wideo“ jums pasakys, kad užpildymas gali užtrukti šiek tiek laiko (taigi el. Pašto adresas). Manau, kad jūsų laukimo laikas gali skirtis atsižvelgiant į jūsų „Wideo“ sudėtingumą. Tai turėtų būti failo dydžio ir vaizdo įrašo ilgio faktorius.

Kaip šalutinį dėmesį, aš bandžiau antrą vaizdo įrašą, kuris būtų buvęs mobiliosios programos demonstracinis vaizdas. Šablonas taip pat buvo geras, deja, dėl kažkokių priežasčių nesugebėjau pritaikyti vieno iš ekranų, rodomų animacijos proceso metu. Kitaip būtų buvę dar geriau.

Kas naudojasi šiais animacijos įrankiais ir kiek tai kainuoja?

Panašu, kad labai gerai paplitę klientai, kurie naudojasi turimais įrankiais. Tokį pavyzdį galima paimti iš „Wideo“, kuriame yra visi nuo individualių verslininkų iki didelių korporacijų.

Vis dėlto tai, ką jie parašė atsiliepimuose, ateina į galvą ir turėtų būti jums svarbi. Pavyzdžiui, pagal strategiją Yolanda Verveer-Born & Amp inovacija Randstadte;

„Wideo“ sumažino 90% vidinių reklaminių vaizdo įrašų gamybos išlaidų. „Wideo“ taupo pinigus ir laiką!

Tai pastebima, nes jame dalyvauja didžiausia pasaulinė žmogiškųjų išteklių įmonė, o atsiliepimas rodo išteklių, tokių kaip laiko ir pinigų, taupymą.

Internetinių vaizdo įrašų animacijos įrankių tiekėjai yra labai konkurencingi, tačiau neklyskite kaip pigūs. Šie rinkodaros vaizdo įrašai gali sukurti didžiulį jūsų prekės ženklo ar produkto stebėjimą ir neturėtų būti nuvertinti IG.

Išvada

Vaizdo animacijos kūrimas yra greitas ir ekonomiškas būdas sukelti potencialius klientus ir gali duoti ypač didelę grąžą. Pavyzdžiui, ar žinojai, remiantis šiais tyrimais, kad vaizdo įrašas sukuria trigubą mėnesinį svetainės lankytojų skaičių kaip kitą turinį? Lankytojai taip pat praleidžia 88% daugiau laiko svetainėje, kurioje yra vaizdo įrašai.

Galite naudoti bet kurią iš internetinių vaizdo animacijos įrankių, kad pasinaudotumėte socialinės žiniasklaidos klestėjimu ir greitai bei efektyviai sukurtumėte galingą, įtikinamą rinkodaros medžiagą. Iš esmės jūs prekiaujate išlaidomis gana pilkoje srityje (skelbimų išlaidos) tokiu formatu, kuris yra labai patrauklus ir daug labiau išmatuojamas. Kad būtų patogiau naudotis, tiesiog peržiūrėkite aukščiau pateiktą demonstracinį vaizdo įrašą ir sužinokite, kaip greitai galima padaryti paprastą vaizdo įrašą.

Dauguma įrankių turi nemokamą bandomąjį laikotarpį, todėl prisiregistruokite ir prisijunkite jau šiandien!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map