Kaip užsidirbti pinigų iš savo svetainės sukūrus savo pirmąjį internetinį seminarą

Tikriausiai savo tinklaraštį pradėjote dėl to, kad turite tam tikrų vidinių žinių, kuriomis norėjote pasidalinti su kitais žmonėmis. Tinklaraščių įrašai yra puiki vieta pradėti dalintis šių žinių dalimis, tačiau dar išsamesni įrašai neturi tokio mokymo lygio, kokį galėtų suteikti geras internetinis seminaras..


Michaelas Dunlopas, dirbdamas „Pajamų dienoraštyje“, turėjo pasakyti apie dirbtuvių naudojimą užsidirbti pinigų internetu:

„Žmonės skaito jūsų tinklaraštį, bet nebūčiau nustebęs, jei daugiau nei 80 proc. Neveiktų to, ką jūs sakote. Seminaras reiškia, kad jie mokosi iš jūsų ir įgyvendina kartu su jumis. Tai yra labai patrauklus pasiūlymas kai kuriems žmonėms ir jie nori mokėti dideles kainas. “

Kurti strategiją

Anot Dorie Clarko, „Forbes“: „Jūs negalite tiesiog tikėtis, kad ką nors pavogs internete ir stebės, kaip kaupiasi doleriai, tačiau įdėjus pastangų ir strategiją internetiniai kursai gali tapti pajamų varikliu ir galingu potencialių klientų generatoriumi“.

Tai yra tiesa. Tu turi žinoti:

  • Kas yra jūsų tikslinė demografinė grupė?
  • Ką jie alkani žino?
  • Ar turite tų žinių, ar galite jas įgyti??
  • Kaip galite padaryti informaciją įdomią?
  • Ar yra panašių kursų ten? Kaip jūs galite padaryti savo kitokį? Geriau?
  • Kaip pateiksite savo kursą? Kam? Kaip daznai?
  • Koks yra jūsų pagrindinis tikslas kuriant šį turinį?

Gaukite pajamų iš savo svetainės

Tikriausiai jau perskaitėte kai kuriuos mūsų straipsnius čia apie įvairius būdus, kaip galite užsidirbti pinigų iš savo svetainės, pvz., Ar „Kindle Books“ gali suteikti dar vieną nuolatinį pajamų srautą tinklaraštininkams? ir 23 protingi būdai užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio.

Pridėjus seminarus, tiesiog sukuriamas kitas pajamų srautas, kurį galite parduoti vėl ir vėl. Anot „Forbes“, e. Mokymasis iš tikrųjų yra pelninga rinka, kurios pardavimai iki šių metų pabaigos turėtų sudaryti 107 milijardus dolerių. Į šį skaičių, be abejo, įtraukiamos visų tipų internetinės mokymo programos, taigi jūsų niša gali patekti arba nekristi ant aukštesniojo spektro galo. Vis tikimasi, kad pramonė augs, todėl niekada nevėlu įsitraukti į uždarbį, ypač jei turite ką pasakyti.

Kaip sukurti dirbtuvę

Galite pasirinkti surengti seminarą savo svetainėje per tokią platformą kaip „Moodle“. „Moodle“ yra atvirojo kodo platforma, prieinama per daugumą interneto prieglobos įmonių arba ją galima įdiegti galiniame jūsų svetainės gale. Galite nustatyti slaptažodžių apsaugą, pridėti ir ištrinti mokinius, kurti lentos stiliaus pristatymus ir net organizuoti tiesioginius pokalbius. Tai iš tikrųjų yra universali platforma, kuri gali puikiai tikti bet kokio tipo klasei ar dirbtuvei.

Tačiau yra ir keletas kitų variantų, kurie ne tik leidžia jums sukurti dirbtuvę, bet ir gali suteikti jums auditoriją, kuri galėtų sudominti tą dirbtuvę. Jei jūsų svetainė dar nesulaukia didelio srauto, tai gali būti perspektyvus pasirinkimas, kuris padės jūsų idėjoms žmonių akivaizdoje.

Udemy

„Udemy“ yra turbūt viena iš žinomiausių internetinių kursų kūrimo ir pardavimo platformų. Galite nustatyti kurso kainą, atsižvelgiant į jo unikalumą ir poreikį. Jie turi daugiau nei 9 milijonus studentų, užsiregistravusių maždaug 4 milijonus lankytojų per mėnesį. Studentams, kuriuos Udemy nurodo į jus dėl jų rinkodaros, jie išlaiko pusę kurso išlaidų.

Šia platforma yra gana lengva naudotis, be to, galite pridėti vaizdo įrašų turinį. Didžiausias pranašumas yra srautas ir naršyklės, kurios lankosi svetainėje. Jūs vis tiek galite suburti studentus savyje ir išlaikysite 100% šio pardavimo, taigi tai visiškai suderinama su jūsų svetainės pastangomis. Vis dėlto naudą gausite ir „Udemy“ rinkodaros pastangomis, nors ir šiek tiek.

„CourseCraft“

„CourseCraft“ yra puiki platforma, jei norite išmokyti kitus, kaip gaminti amatus. Ši platforma veikia kartu su jūsų „WordPress“ tinklaraščiu ir užima tik 5% arba galite sumokėti nedidelį mokestį už kursą. Tai puikus būdas išlaikyti valdymą ir laikyti viską savo svetainėje.

Platforma yra labai lengva naudotis ir joje pateikiamos demonstracijos apie tai, ką padarė kiti, kad galėtumėte pasisemti idėjų, kaip susikurti savo kursą ir kaip jį sudaryti..

Mokomas

Mokomasis siūlo panašias galimybes kaip „Udemy“, tačiau kursus galite surengti ir savo svetainėje. Tai reiškia, kad jūsų prekės ženklas išliks nepakitęs, o ne priversti jį naudoti „Udemy“ prekės ženklą. Galite sumokėti mokestį vienam studentui arba mokėti mėnesinį mokestį.

Galite organizuoti kursus savo domeno vardu arba naudoti mokomojo domeną. Platforma taip pat siūlo palaikymą keliomis kalbomis ir galimybę kurti tinklalapius savo platformoje.

Kokie seminarai yra populiarūs?

udemija„Udemy“ internetinio interneto plėtros puslapio ekrano kopija

Tai gali skirtis įvairiose pramonės šakose. Pvz., Jei pažvelgsite į kai kuriuos nemokamus kolegijos kursus, psichologijos ir verslo išmanymo kursai yra populiariausiųjų sąraše, net tarp dirbančių bakalauro laipsnį. Tačiau jūsų svetainė gali būti susijusi su visiškai priešinga ta tema tema, pavyzdžiui, kaip sukurti savo svetainę.

Gera SEO taktika veikia ir dirbtuvėse. Darykite gerą, senamadišką detektyvą, ieškodami raktinių žodžių, paieškos terminų, kuriuos žmonės žiūri, ir populiarinkite temas jūsų nišoje. Tada eikite į kai kurias internetinių seminarų platformas ir sužinokite, kokie seminarai jau yra siūlomi. Greičiausiai pamatysite vietą ar dvi, kur galite sukurti pridėtinę vertę.

Kitas variantas yra apklausti savo auditoriją. Tiesiog susisiekite su savo adresų sąrašu ir paklauskite jų, kokių tipų dirbtuvės jiems būtų įdomios arba į kokius klausimus, į kuriuos neatsakyta. Greičiausiai būsite nustebinti rezultatais ir netgi galite sugalvoti naujo kurso idėją.

Sėkmingi seminarai

Jen Conner, draugas ir meno verslininkas, savo tinklalapyje anksčiau teikė internetines meno dirbtuves. Ji turėjo tai pasakyti apie sėkmingo seminaro vedimą:

„Iš tikrųjų reikia duoti jiems daugiau, nei jie gali gauti bet kur kitur. Vienas iš mano seminarų buvo apie freskų kūrimą jūsų namuose. Šia tema yra tiek daug įvairių vadovėlių, taip pat šablonų, kuriuos galite nusipirkti, ir knygų, kurias galite perskaityti. Aš turėjau tikrai galvoti ne lauke, kad mano kursai būtų vertingi. Vienas dalykas, kurį padariau, buvo keletas vaizdo pavyzdžių, kaip išdėstyti freską. Tada pridėjau įvairių metodų pavyzdžių, kaip sukurti tekstūrą ir efektus. Tuo metu niekas to nedarė ir mano kursas buvo labai sėkmingas. “

Kai kuriuos populiariausius „Udemy“ skaitmeninės fotografijos kursus dėsto Johnas Pullosas. „Pullos“ turi 4,8 iš 5 žvaigždučių įvertinimą iš 191 įvertinimų ir vien tik jo pradedančiųjų „Nikon“ skaitmeninių SLR klasių klasėje mokė daugiau nei 7233 mokinius. Keletas dalykų, kuriuos jis daro, atrodo, sukuria jam sėkmę:

  • Pinigų gražinimo garantija
  • Aiškiai apibrėžkite, ko mokysis
  • Aiškus jo fotografijos fono ir žinių, kurias jis gali pasiūlyti, aprašymas

Net jei jūsų pramonė nėra skaitmeninė fotografija, galite išmokti studijuodami sėkmingus instruktorius ir tai, kas juos išskiria iš likusių kursų, siūlomų įvairiose platformose.

Sukurti internetinį seminarą reikia šiek tiek laiko ir pastangų. Tačiau puikus šių seminarų dalykas yra tai, kad sukūrę juos, jie gali uždirbti jums pinigų per daugelį metų, atlikdami tik keletą nedidelių pakeitimų ir pataisymų..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me