Kodėl (ir kaip) prekės ženklu pažymėti jūsų įmonės pavadinimą: Mano asmeninė istorija + Naudingi teisininkų patarimai

Pirma, asmeninė istorija … 1996 m. Aš nutraukiau dienos darbą ir nusprendžiau likti namuose ir pradėti rašyti visą darbo dieną. Taip pat išmokau kurti svetaines ir pradėjau redaguoti bei tvarkyti kitų žmonių svetaines.


Kai pirmą kartą pradėjau tokio tipo darbus, daugiausia dirbau su romanų rašytojais. Kaip pati romanų rašytoja, iš šios pramonės pusės atsirado mano pirmieji klientai. Aš įkūriau tų autorių reklaminę grupę ir pavadinau ją „Divas of Romance“. Neilgai trukus aš pradėjau piešti savo verslą ir rašyti straipsnius tokiomis temomis kaip verslo žvalgyba ir dizainas. Natūralu, kad mano klientai tapo autorių ir verslo žmonių mišiniu. Savo internetinio dizaino ir turinio valdymo verslą pradėjau vadinti „Promo Divas“. Iš pradžių grupę įtraukiau į savo bendrą svetainę, vėliau nusipirkau domeno vardą ir sukūriau atskirą svetainę.

Tada „Facebook“ uždarė mano verslo puslapį …

Tada nusprendžiau sukurti puslapį „Facebook“, kad reklamuosiu savo verslą. „Facebook“ uždarė mano puslapį. Net neįsivaizdavau kodėl. Kai aš susisiekiau su jais, jie pareiškė, kad taip yra todėl, kad mano puslapis pažeidė kažkieno prekės ženklą.

Matyt, kažkas prekės ženklu pažymėjo panašų pavadinimą į tą, kurį naudoju daugelį metų. Aš niekada savo prekės ženklo nepavadinau. Man niekada taip neatsitiko.

Ką mes padarėme: prekės ženklo pakeitimas

Pasitaręs su draugu advokatu, priėmiau sunkų sprendimą, kad kovoti su juo tiesiog neverta.

Matote, mano prekės ženklas tikrai neatitiko to, ką dariau toliau.

Kai aš pirmą kartą pradėjau, dauguma mano klientų buvo romanų rašytojos moterys. Šiandien mano klientai yra platus tarptautinių verslininkų, visų žanrų ir abiejų lyčių rašytojų bei vietinių verslininkų derinys. Daugybė mano klientų vyrų per daugelį metų komentavo mano verslo pavadinimą. Norėčiau sulaukti tokių komentarų: „Aš neturiu tapti dīva, jei norite sukurti savo svetainę?“

Komentarai buvo linksmi, tačiau privertė mane pagalvoti apie prekės ženklo pavadinimo tinkamumą. Kadangi mano advokato draugas ir aš nusprendėme, kad man buvo lengviau ir ekonomiškiau perdaryti prekės ženklą, nusprendžiau pakeisti savo prekės ženklą į tokį, kuris būtų tinkamas visiems mano klientams. Manau, kad tikrai einu į kovą už savo klientus, stengiuosi jiems suteikti kuo geresnį rezultatą ir pamatyti jų prekės ženklą per visus milijonus kitų..

Aš sugalvojau „Promo Warriors“ (TM) kaip savo naują prekės ženklą (begėdiškas savęs kištukas).

Tačiau prieš tai niekada neskelbiau to vienam asmeniui, aš nusprendžiau geriau jį įregistruoti kaip prekės ženklą. Tai gana procesas, kai prekės ženklas žymimas jūsų vardu. Mano pagrindinė priežastis, dėl kurios patarčiau smulkaus verslo savininkui žymėti savo vardą, yra ta, kad kažkas kitas gali pavartoti tą prekės ženklą, kurį jūs taip sunkiai dirbote, kad sukurtumėte, ir jūs turėsite pakeisti prekės ženklą. Nors man tai atrodė gerai, nes vis tiek reikėjo perregistruoti prekės ženklą, jūs galbūt nenorėsite perdaryti naujo prekės ženklo.

Aš iš tikrųjų myliu savo naują įmonės pavadinimą ir prekės ženklą. Tai tinka tai, ką aš darau daug geriau nei pradinis vardas, ir tinka mano įvairiausiam klientų sąrašui.

Aš ne vienas…

Tai nėra problema, su kuria tik susidūriau. Neseniai kalbėjausi su mano vidurinės mokyklos draugu, kuris vadovauja mokesčių paslaugų verslui. Indianapolyje, Indianoje esančio „The Tax Honey“ (svetainė nebegalima įsigyti) savininkė Lori Brooks pasidalino savo patirtimi su manimi, kai kažkas bandė paimti jos prekės ženklą ir naudoti jį savo.

Yra žmogus, kuris bandė pavogti mano verslo idėją ir mano prekės pavadinimą.

Tiksliai žinau, kaip ji rado mano vardą, ir naudodama mokamą „Facebook“ reklamą

Vienintelis kai kurių rinkodaros dalykų skirtumas yra vienas žodis, o tas žodis yra „.

Aš turiu savo verslą nuo 2009 m., Ji pradėjo savo veiklą 2014 m.

Asmuo netgi sukūrė panašų el. Pašto abonementą tame pačiame el. Pašto serveryje kaip ir Brooksas. Kitaip nei aš, ponia Brooks neketina perparduoti prekės ženklo.

Jokiu būdu ne kaip aš kada nors pakeisiu prekės ženklą. Aš ieškojau to pavadinimo daugelį metų po to, kai jį sugalvojau, ir jo nebuvo iki 2014 m. Aš mokausi reklamą „Facebook“, kuri visur pasirodė; Aš galiu mokėti mokesčius ne tik Indianoje, bet ir kitose valstijose.

Sąžiningai kalbant, „Lori Brooks“ yra tas verslas, kuriam gali būti naudingas prekės ženklo ženklinimas, kad ateityje apsisaugotumėte nuo šio tipo daiktų. Laimei, WHSR šia tema sugebėjo pasikalbėti su kai kuriais teisininkais.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me