Vietnes vietnes pārskats

Neatkarīgi no tā, ko kāds var teikt par Sitejet, viens ir skaidrs, un tas ir fakts, ka šim uzņēmumam ir neierobežotas ambīcijas.


Mērķtiecīgi pret CMS behemoth WordPress, Sitejet tomēr ir unikāls šķībs – tīmekļa dizaineri, ārštata darbinieki un pakalpojumu sniedzēji. Vismaz tas mums saka tās mārketinga virziens.

Faktiski tā dibinātājs Hendrik Köhler mums pastāstīja, ka Sitejet, caur mātesuzņēmumu WebsiteButler, ir palīdzējis tūkstošiem mazo uzņēmumu izveidot savas tīmekļa vietnes un palīdz viņiem apkalpot atkārtotu ienākumu biznesa modeli. Izstrādājot vietnes mūsu klientiem, komanda nogura no WordPress un citiem CMS trūkumiem. Tāpēc viņi nolēma izstrādāt savu iekšējo programmatūru, kas kļuva par Sitejet. Tagad uzņēmums ļauj citiem dizaineriem vietņu izstrādē izmantot mūsu programmatūru, lai viņiem nebūtu jāsamierinās ar WordPress un cik neefektīva tā var būt.

Vietnes strūklas iespējas

Pirmais, ko pamanīsit vietnē Sitejet informācijas panelis, ir tieši tas – tas ļoti grafiski parāda jebkuras vietnes veiktspēju visā tās dzīves ciklā – no brīža, kad to izveidojāt kā projektu, pēc tam caur projektēšanas fāzēm un visbeidzot tās komerciālo dzīvotspēju, kāda tā ir tiešraidē.

SiteJet informācijas panelis.

Tīrs un funkcijām bagāts vilkšanas un nomešanas redaktors

Varat arī iegūt saīsinātu visu vietņu sarakstu, kuras pašlaik atrodas jūsu kontā (publicētas vai nav), un no vienas centrālās vietas izvēlēties, ko ar tām darīt. Izvēloties rediģēt kādu no tiem, jūs nonāksit vilkšanas un nomešanas redaktorā, kas ir gan tīrs, gan ļoti funkcijām bagāts.

Pārlūkot iebūvētās vietnes veidnes vietnē Sitejet (visas Sitejet veidnes skatiet šeit).

Rediģēšanas veidne vietnē Sitejet.

* Lai palielinātu, noklikšķiniet uz attēla.

Veidots komandas sadarbībai

Tas, kas Sitejet padara drīzāk īpašu, nekā visaptverošu vietņu veidotāju vai CMS, ir tā sadarbības funkcijas.

Tas darbojas dažādos līmeņos – vai nu ar kolēģiem, vai ar klientiem. Jūs varat strādāt kopā ar kolēģi, iespējams, katrs no savas puses, un atstāt piezīmes viens otram, kam sekot. Ir arī klientu atsauksmes elements, kurā jūs varat uzaicināt klientu apskatīt un komentēt pašreiz notiekošās vietnes attīstību.

Interaktīvās atgriezeniskās saites iespējas padara notiekošās dizaina izmaiņas daudz vieglāk apstrādājamas un var palīdzēt paātrināt vietnes veidošanu. Katru vietni var pārvaldīt kā individuālu projektu ar integrētām piezīmēm un uzdevumu sarakstiem.

Visbeidzot, ja esat tīmekļa veidotājs vai vietnes dizainers, varat nodot vietni savam klientam un nodrošināt viņu ar savu pašapkalpošanās portālu, saglabājot galvenā konta kontroli. Es mīlu šo sistēmu, jo kā cilvēks, kurš jau agrāk ir iejaucies vietņu dizaina biznesā, tas palīdz jūsu veidotajai vietnei izturēties pret idiotiem, ierobežojot, cik lielu kaitējumu klients var nodarīt savai vietnei..

Kad jūsu melnraksts ir gatavs, varat nosūtīt saiti savam klientam, lūdzot viņu to pārskatīt

Vienkārša, tomēr jaudīga veidotāja saskarne

Pirms diskutējam par saskarni, es vēlētos jūs informēt, ka Sitejet piedāvā bezmaksas izmēģinājuma kontus, kurus varat izmantot, lai redzētu, vai jums tas patīk. Pārbaudīt visu šo lietu ir absolūti niecīga. Jums tiks lūgts jaunināt maksājumu kontu tikai tad, ja vēlaties publicēt jebkuru jūsu izveidoto vietni.

Bez tam mūsdienās vietņu veidotāji ir tik izplatīti, ka ļoti iespējams, ka jau esat to saskāries un izmēģinājis. Teiksim vienkārši, ka Sitejet ir ļoti progresīvs vietņu veidotājs. Tas nāk ar standarta veidnēm, taču pieejamā pielāgošanas iespēja ir iespaidīga.

No parastajiem vilkšanas un nomešanas variantiem vietnē ir arī iespēja tieši integrēt manuālo kodēšanu – HTML, Javascript vai pat CSS. Šajā jomā vietņu dizaineriem, kuri atkal nodarbojas ar vairākiem projektiem, ir vēl viena priekšrocība – sistēma var pārvaldīt atkārtotus vietnes elementus, kurus jūs jau esat izveidojis. Tas daudz samazina atlaišanu.

Esiet gatavs vairākiem formātiem, izmantojot funkciju “Skatīt kā”.

Atgriežoties pie manuālās kodēšanas, tas viss ir ļoti cieši saistīts ar interfeisu, tas nozīmē, ka tas viss notiek veidnē – ja nepieciešams, sadalītā ekrānā. Tas ļauj jums, piemēram, nemeklēt atsevišķus stila lapu failus, kas ir lielisks laika ietaupītājs.

Tiem no jums, kuri vēl nav pieredzējuši kodēšanu vietnē WordPress – tas nav grūti, taču tas tomēr prasa, lai jums būtu zināma izpratne par to, kā WordPress organizē savu ekosistēmu. Sitejet sistēma ir daudz intuitīvāka, ja esat koda nirējs.

Ja jūs kādreiz apmaldāties, vietnē Sitejet ir fantastiska video apmācības sērija, kas var jums palīdzēt. Es arvien vairāk secinu, ka šie palīdzības video ir daudz noderīgāki nekā vienkāršs detalizēts apraksts, jo jūs varat vizuāli redzēt, kā kaut kas tiek darīts.

Šeit ir demonstrācijas video par to, kā 25 minūtēs izveidot vietni ar Sitejet.

Vietnes strūklas plāni & Cenas: maksājiet, kamēr aug

ProfessionalTeamBusiness
Mitinātās vietnes111
Vietnes projektu projektiBezmaksas & NeierobežotsBezmaksas & NeierobežotsBezmaksas & Neierobežots
Projektu menedžeris Uzziniet vairāk par Sitejet plāniem & cenu noteikšana

Secinājums

Ja godīgi, vietnei Sitejet nav daudz, kas nepatīk. Tas ir ērti lietojams, un tam ir daudz funkciju. Protams, es būtu gribējis piekļūt vairākām veidnēm, taču, manuprāt, tā galvenokārt ir paredzēta vietņu izstrādātājiem vai veidotājiem.

CONS

  • Nav pieejams neviens bezmaksas plāns
  • Iebūvētu mārketinga instrumentu trūkums

Apskatiet arī tālāk redzamo video, lai saprastu tīmekļa dizaina darbplūsmu, izmantojot vietni Sitejet.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Back to Top

    Adblock
    detector