Labākās personīgās vietnes, kuras esmu redzējis (un kā izveidot savējo)

Viņi saka, ka svešinieka dvēsele nav saprotama, taču mēs nevaram pilnībā piekrist apgalvojumam.


Parasti mēs vienkārši nevēlamies pamanīt acīmredzamo, izliekoties, ka tā ir pārāk personiska lieta vai kaut kas tāds.

Patiesībā cilvēka dvēsele nav tik tumša, kā šķiet. Tā vienmēr ir gatava un pat vēlas atklāt savus noslēpumus konfidenciālam. Parasti tīmekļa kopienas locekļi, kuriem ir savas tīmekļa vietnes, ir atvērti saziņai, socializācijai un citām līdzīgām lietām. Turklāt personīgās vietnes kalpo kā sava veida virtuālie CV to īpašniekiem. Visbiežāk, ja esat tik asas kā adata, redzot personas vietni, jūs viegli pastāstīsit pat vairāk par vietnes īpašnieku, nekā viņš / viņa gribēja pateikt.

Tīmekļa vietne: šaurais dizains.com

2. Džims Ramsdens

Personīgās vietnes piemērs (jauns) - JB

Vietne: strajnic.net

4. Gerijs Le Massons

Personīgās vietnes piemērs (jauns) - Gerijs

Vietne: julia.na

6. Paskāls van Gemerts

Personīgās vietnes piemērs (jauns) - Pascal

Vietne: madebydaryl.co.uk

8. Entonijs Viktors

Personiskās vietnes piemērs (jauns) - AW

Vietne: adamhartwig.co.uk

10. Zvērs ir atpakaļ

Personiskās vietnes piemērs (jauns) - TBIB

Vietne: tonydorio.com

12. Šons Halpins

Personīgās vietnes piemērs (jauns) - Šons

Vietne: toddhenry.com

14. Gerijs Šengs

Personīgās vietnes piemērs (jauns) - Gerijs Šengs

Vietne: anthonymychal.com

16. Džošua Makartnijs

Personīgās vietnes piemērs (jauns) - JM

Vietne: lewishowes.com

18. Pharrell Williams

Personiskās vietnes piemērs (jauns) - PW

Vietne: aliwong.com

20. Albīne Tonina

Personīgās vietnes piemērs (jauns) - albīns

Vietne: ellensriley.com

22.Simons Sineks

Personīgās vietnes piemērs (jauns) - Simons

Ieteikums

Mūsdienās es izmantoju vārdu Cheap, lai reģistrētu un pārvaldītu visus savus domēna vārdus. Personīgai vietņu mitināšanai es iesaku izmantot Hostinger Single – galvenokārt tāpēc, ka viņiem ir lētākais vienas vietnes mitināšana (sākot no USD 0,80 mēnesī) un ērti lietojams vietņu veidotājs.

HostingerHostinger dalītās mitināšanas plāns sākas tikai ar USD 0,80 mēnesī / mēnesī – ideāls tiem, kas mitina tikai vienu personīgo vietni (apmeklējiet Hostinger tiešsaistē).

2. Veidojiet no nulles vai izmantojot vietnes veidotāju

Kad vietnes domēns un mitināšana ir gatava, nākamais solis ir pašas vietnes izveidošana.

Tīmekļa dizainā ir daudz apsvērumu, bet kā iesācējs mans padoms ir spert mazuļa soli.

WYSIWYG redaktors

Mēģiniet kaut ko izvadīt un iegūt tīmeklī. Precizēšana un modifikācija var notikt vēlāk, kad būsit apguvis savas prasmes. Viens vienkāršs veids, kā izveidot vietni, ir izmantot WYSIWYG tīmekļa redaktoru, piemēram, Adobe Dreamweaver CC. Šādi redaktori darbojas tāpat kā parasts vārdu procesors un ļauj vizuāli noformēt vietni, neveicot pārāk daudz tehnisku detaļu.

Vietņu veidotāji

Ja HTML un CSS nav jūsu lieta vai arī intervijai jūs vienkārši vēlaties vienkāršu personīgu vietni, iespējams, labāka izvēle ir vietnes vilkšanas un nomešanas veidotājs..

Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas uzņēmumu bez maksas nodrošina vietnes izveides rīku. Ja jums īpaši nerūp vietnes izredzes vai UX, pusstundas laikā varat izveidot funkcionējošu personīgo vietni, izmantojot šos bezmaksas rīkus. Alternatīvi, jūs varat izlaist tīmekļa dizaina procesu, izmantojot apmaksātu all-in-one vietņu veidotāju, piemēram, Wix un Weebly. Vislabāk par šiem apmaksātajiem rīkiem ir izgatavotas ne-tehniķiem. Parasti tās ir viegli lietojamas, un tām ir simtiem iepriekš izstrādātu veidņu. Jūs varat vienkārši izvēlēties pirmsprojektēšanas tēmu un pieteikties savā vietnē tikai ar dažiem klikšķiem.

Šeit ir daži vietņu piemēri, kas izveidoti, izmantojot Wix. Jūs varat arī apskatīt šeit Wix iebūvētās veidnes.

Wix vietnes piemērsPersonīgā vietne, kas izveidota ar Wix: Natālija Latinsky.Wix vietnes piemērsPersonīgā vietne, kas izveidota ar Wix: Lera Mishurov.Wix vietnes piemērsPersonīgā vietne, kas izveidota ar Wix: Rachel Fraser.

Tiem, kas nav pazīstami ar vietņu veidotāju, iesaku izlasīt šīs konsultācijas mūsu māsu vietnēs:

  • Kā izveidot savu pirmo vietni, izmantojot Wix
  • Kā izveidot savu pirmo vietni, izmantojot Weebly

3. Pievienojiet personisko saturu

Es īsti nevaru iemācīt jums, kāda veida saturs jāpievieno jūsu personīgajai vietnei, bet gan lai palīdzētu prāta vētras laikā – uzdodiet šos jautājumus sev –

  • Kāds ir jūsu personīgās vietnes mērķis? Definējiet un izveidojiet savu personīgo zīmolu.
  • Kas ir jūsu mērķauditorija? Studenti, potenciālie klienti, pircēji utt. Iepazīstiet viņus.
  • Kāda ir obligātā informācija vietnē? Darba paraugi, kontaktinformācija, izstrādājuma specifikācijas utt.
  • Kā jūs sniedzat šo informāciju? Galerijas stili, punktu formas, animācijas utt. Vai vēl labāk, pastāstiet stāstu.

Vienmēr atcerieties, ka personīgajās vietnēs jūs esat zīmols. Pārliecinieties, ka uztveriet to nopietni un nosūtiet konsekventu ziņu par savu zīmolu. Tas varētu būt jūsu vietnes logotips, vizītkartes vai pat kaut kas tikpat pamatīgs kā jūsu e-pasta paraksts.

Neuztraucieties, jo šīs ir lietas, kuras var viegli (un ātri) rīkoties, izmantojot jebkuru no labiem zīmolu veidošanas rīkiem tirgū.

bieži uzdotie jautājumi

Kā es varu izveidot savu vietni bez maksas?

Ir daudz iespēju, no kurām jūs varat izvēlēties, lai bez maksas izveidotu personīgo vietni. Wix ir bezmaksas konts, kas ļauj jums izmantot viņu vietņu veidotāju, savukārt 000Webhost ir pieejams bezmaksas tīmekļa mitināšana.

Vai jums ir nepieciešama personīga vietne?

Personīgās vietnes nav īsti nepieciešamība, taču, tā kā tās ir lieliska vieta, kur dalīties vairāk par jūsu aizraušanām un patīk, pastāv iespēja, ka tās varētu kļūt komerciālas un nopelnīt jums naudu.

Kas man jāievieto personīgajā vietnē??

Pats labākais, veidojot vietni personiskai lietošanai, ir tas, ka viņi to dara, kā jūs vēlaties. Dažas idejas par to, ko dalīties, ir personīgais emuārs, daži sava darba piemēri, informācija par lietām, kuras jūs aizraujat, vai pat personīgais zīmols.

Vai personīgas vietnes pieejamība palīdz iegūt darbu?

Labi padarīts, profesionāls profils palīdzēs jums izcelties no konkurentiem personāla atlases forumos. Papildus brīvībai to pilnībā pielāgot, vietnes veidošanā jūs parādāt arī iniciatīvu un HTML pamatiemaņas.

Ja jūs ievietojat savu CV savā vietnē?

Tas ir atkarīgs no tā, kādam mērķim vēlaties izmantot savu vietni. Kā darbā pieņemšanas palīglīdzeklis nav izsmeļošs CV, taču ir jārevidē pārāk personiska informācija, piemēram, adreses un kontaktu numuri..

Iesaiņošana: kura ir jūsu mīļākā?

Tātad, vai jums patīk mana kolekcija? Kura jums šķita visradošākā? Kas, jūsuprāt, ir vissvarīgākais personīgajās vietnēs?

Lūdzu, dalieties ar šo ziņu un savu viedokli Twitter (atzīmējiet mani vietnē @WebHostingJerry). Es ceru, ka šis apkopojums palīdzēs jums izveidot savu personīgo vietni atbilstoši visām mūsdienu tendencēm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me