11 svarīgi emuāru veidošanas rīki un resursi

Emuāru veidošana ir jūsu domu ievietošana tiešsaistē citiem cilvēkiem. Pati šī rīcība nav grūta, tomēr, lai efektīvi emuārotu, mēs paļaujamies uz daudziem dažādiem rīkiem.


Nesenā grāmatā “The Ultimate Blogging Resource List” es uzskaitīju simtiem un simtiem dažādu emuāru veidotāju resursu. Patiesība ir tāda, ka es neizmantoju pusi no grāmatā uzskaitītajiem resursiem. Runājot par būtiskiem emuāru veidošanas rīkiem, bez kuriem es vienkārši nevaru darboties, ir tikai dažas lietojumprogrammas un pakalpojumi, kurus es izmantoju katru dienu.

Šodien es vēlētos dalīties ar jums 10 emuāru veidošanas rīkos, bez kuriem nevaru iztikt. Šie resursi ne vienmēr ir vislabākie; viņi vienkārši ir tie, kurus esmu pieradis izmantot noteiktiem uzdevumiem. Tāpēc es esmu uzskaitījis katra pakalpojuma alternatīvas, lai jums būtu lielāks izvēlēto resursu klāsts. Es ceru, ka jums patiks saraksts 🙂

11 obligāti emuāru veidošanas rīki un resursi

1. NetVibes – bez maksas

URL: https://www.netvibes.com/
Lietošana: Atjaunināšanai ar jaunākajām ziņām & Skati

Emuāru autoriem ir svarīgi pastāvīgi sekot jaunumiem un notikumiem, kas saistīti ar tēmu, par kuru viņi raksta. Sociālo mediju pakalpojumi, piemēram, Twitter un Facebook, ir mainījuši veidu, kā cilvēki iegūst informāciju, tomēr es neuzskatu, ka tas ir praktisks veids, kā palikt informētiem, jo ​​viņi tūlīt ziņo par jauniem rakstiem. Tāpēc svarīgos ziņu rakstos ir viegli pazust sajaukumā.

NetVibes

Ziņu lasītāji ir daudz labāks veids, kā lasīt saturu no desmitiem vietņu. Es to esmu izmantojis gadiem ilgi, lai pārbaudītu jaunākos rakstus svarīgās vietnēs, kurās ir jaunumi. Gaidāmā Google Reader slēgšana 2013. gada 1. jūlijā ir redzējusi, ka daudz vairāk cilvēku vēršas pie NetVibes, lai būtu informēti par satura vietnēm.

Cienīgas alternatīvas: Feedly, NewsBlur, FeedDemon

2. Google dokumenti – bezmaksas

URL: https://docs.google.com
Lietošana: piezīmju veikšanai

Piezīmju veikšana ir būtiska emuāru veidošanas sastāvdaļa. Idejas var nonākt pie jums jebkurā diennakts laikā, un tas ir viens no iemesliem, kāpēc vienmēr nēsāju sev līdzi tradicionālo piezīmju blociņu un pildspalvu. Kad esmu tiešsaistē, es pārsūtīšu piezīmes uz Google dokumentiem.

Google dokumenti

Tiešsaistē ir pieejami desmitiem lielisku piezīmju lietojumprogrammu. Man vienkārši patīk Google Docs vienkāršība; Tukšs dokuments ir viss, kas man vajadzīgs. Es arī laiku pa laikam izmantoju izklājlapas, lai izsekotu statistikas sniegumu utt.

Ir svarīgi, lai piezīmes tiktu sinhronizētas uz mākoņa, jo es dažreiz strādāju ar dažādiem datoriem. Google dokumenti ļauj man piekļūt piezīmēm no jebkura datora vai ierīces, un es varu arī augšupielādēt bezsaistes failus arī no Word.

Cienīgas alternatīvas: Evernote, atcerieties pienu, Simplenote, Trello

3. FileZilla – bez maksas

URL: https://filezilla-project.org
Lietošana: augšupielādei, dzēšanai & Emuāru failu modificēšana

Es izmantoju FileZilla, lai augšupielādētu visus galvenos ugunsgrēkus, reklāmkarogu attēlus, motīvus, spraudņus un daudz ko citu. Protams, jūs varat pārvaldīt savu emuāru, izmantojot failu pārvaldnieku, tomēr process ir lēns un sarežģīts.

FileZilla

FileZilla ir pieejama operētājsistēmās Mac, Windows un Linux. Tas ir neticami ērti lietojams. Man mājās ir 27 collu iMac, tomēr es mēdzu izmantot Windows klēpjdatorus uz ceļa. FileZilla eksporta un importēšanas opcijas ļauj man viegli nodrošināt, ka visus manus vietnes profilus var pārsūtīt uz jebkuru ierīci, kuru izmantoju.

Cienīgas alternatīvas: FireFTP, CrossFTP, SmartFTP (Windows)

4. TextPad – bez maksas

URL: https://www.textpad.com/
Lietošana: Veidņu failu modificēšanai

TextPad

Cienīgas alternatīvas: TextWrangler (Mac), Notepad ++ (Windows), Kate (Linux)

5. WordPress – bezmaksas

URL: https://wordpress.org/
Lietošana: Mana emuāru veidošanas platforma

Kad es pirmo reizi sāku blogošanu 2006. gadā, es izmēģināju vairākas populāras blogošanas platformas. WordPress stāvēja pretī konkurencei, ņemot vērā tai pieejamo motīvu un spraudņu skaitu. Kopš tā laika platforma ir kļuvusi spēcīgāka un ir attīstījusies tālu aiz emuāru veidošanas platformas. Faktiski WordPress pārvalda 34% interneta vietņu.

WordPress

Es izmantoju WordPress, lai izveidotu visas savas satura vietnes. Tā kā tam ir pieejams spraudnis, skripts neko nevar izdarīt.

Cienīgas alternatīvas: Wix, Typepad, Drupal, Joomla

6. VaultPress – 39 USD gadā

URL: https://vaultpress.com/
Lietošana: manu emuāru dublēšanai

Ir svarīgi regulāri veikt savu emuāru dublēšanu. VaultPress padara šo procesu vienkāršu, katru stundu dublējot emuāru vai vietni. Pakalpojumu izstrādāja Automattic, uzņēmums, kas izstrādā WordPress.

VaultPress

Pakalpojums ļauj atjaunot vai lejupielādēt jebkuru pagātnes dublējumu. Kopš pakalpojuma lietošanas sākuma jebkurā brīdī varat izvēlēties lejupielādēt motīvus, spraudņus, datu bāzi vai augšupielādes. Piemēram, ja es to vēlos, es varu lejupielādēt sava emuāra dublējumu pirms diviem gadiem un varu izvēlēties jebkuru no šīs dienas rezerves kopijām. Ir daudz labu rezerves risinājumu, bet man VaultPress ir virs konkurences tieši šī iemesla dēļ.

Cienīgas alternatīvas: Dublēšanas mašīna, BlogVault, CodeGuard, Interserver Swift Backup

7. Google Alerts – bezmaksas

URL: https://www.google.com/alerts
Lietošana: lai saņemtu paziņojumus par saitēm uz manu emuāru

Google Alerts ļauj saņemt paziņojumus par jebko. Es to izmantoju, lai saņemtu paziņojumu par visām manu grāmatu recenzijām un visām saitēm uz manu emuāru. To var izmantot arī, lai jūs informētu par svarīgiem notikumiem nišā.

Google brīdinājumi

Viss, kas jums jādara, ir iestatīt izsekojamo atslēgvārdu un to, cik bieži jums ir nepieciešami atjauninājumi.

No visiem šajā rakstā uzskaitītajiem pakalpojumiem Google Alerts ir tas, uz kuru es nepaļaujos katru dienu.

Tas, iespējams, ir vienīgais pakalpojums, bez kura es tehniski varētu iztikt; tomēr katru reizi, kad saņemu e-pasta atjauninājumu no Google Alerts, man tiek atgādināts par pakalpojuma noderīgumu.

Cienīgas alternatīvas: Pieminēt, sociālais meklētājs

8. DropBox – bezmaksas 2 GB krātuvei

URL: https://www.dropbox.com/
Lietošana: Visu svarīgo failu dublēšanai

Es izmantoju DropBox, lai dublētu visus svarīgos vietnes failus, ieskaitot failus, motīvus, spraudņus, logotipus, piezīmes un daudz ko citu. Visi mani faili tiek automātiski sinhronizēti visos datoros, un es varu piekļūt svarīgiem failiem no jebkuras ierīces.

Dropbox

DropBox piedāvā 2 GB krātuves bez maksas, lai gan jums ir iespēja nopelnīt vairāk krātuves, izmantojot novirzīšanu. Es samaksāju USD 99 gadā par 100 GB lielu krātuvi, jo dublēju visus savus fotoattēlus un video no ceļojuma pa pakalpojumu.

Cienīgas alternatīvas: Google disks, SugarSync, SpiderOak, iDrive

9. Greenshot – bez maksas

URL: https://getgreenshot.org
Lietošana: ekrānuzņēmumu uzņemšanai

Attēli ir liela emuāru veidošanas daļa. Emuāru ieraksti bez attēliem izskatās blāvi un tiek retāk kopīgoti sociālo mediju vietnēs. Tāpēc es katru dienu uzņemu ekrānuzņēmumus saviem emuāru ierakstiem.

Greenshot

Greenshot ir ekrānuzņēmumu rīks Windows, kas ļauj man, izmantojot īsinājumtaustiņus, uzņemt ekrānuzņēmumu no visas manas darbvirsmas vai noteiktā apgabala..

Greenshot izmantošanai ir daudz priekšrocību.

Iespēja uzņemt noteiktā apgabala ekrānuzņēmumu ļauj daudz laika apgriezt attēlus attēlu redaktorā. Jūs pat varat konfigurēt lietojumprogrammu, lai automātiski atvērtu attēlu rediģēšanas programmu pēc ekrānuzņēmuma uzņemšanas. Varat arī saglabāt ekrānuzņēmumu kā attēlu iepriekš noteiktā vietā.

Cienīgas alternatīvas: Satriecošs ekrānuzņēmums, TechSmith Snagit

10. Gimphoto – bez maksas

URL: http://www.gimphoto.com/
Lietošana: attēlu mainīšanai internetā

Gadu garumā es izmantoju Photoshop, lai rediģētu attēlus, taču dažos pēdējos gados es pārcēlos uz bezmaksas fotoattēlu rediģēšanas risinājumiem. GIMP bija acīmredzama izvēle, bet pāreja uz Gimphoto bija vieglāka, jo izvēlnes saskarne bija balstīta uz Photoshop.

Gimfoto

Gimpphoto ir pieejams operētājsistēmai Windows un Linux. Ir arī portatīvā lejupielādes opcija, kas ļauj to instalēt USB zibatmiņā. Photoshop tagad ir ļoti dārgs, un viņi piespiež visus maksāt, izmantojot ikmēneša abonementu. Ja jūs meklējat labu alternatīvu Photoshop, es ļoti iesaku Gimpphoto. Nav nekas, ko tā nevar darīt, un tā darbojas ļoti līdzīgi kā Photoshop.

Cienīgas alternatīvas: Paint (Windows), Pixlr (pamatojoties uz pārlūku), Seashore (Mac)

11. Gmail – bezmaksas

URL: https://www.gmail.com
Lietošana: e-pasta sūtīšanai, tīkla izveidošanai & Vairāk

Gmail ir pirmā programma, kuru katru dienu atveru pārlūkprogrammā. Tas ir tas, kā es saņemu atjauninājumus par jauniem komentāriem par saviem jaunajiem emuāriem un kā es veidoju sakarus ar cilvēkiem internetā. Cilvēki vienmēr runā par to, cik lieliski tīkli ir Twitter, Facebook un Linkedin. Es augstu vērtēju šo pakalpojumu piedāvātās tīkla iespējas, tomēr uzskatu, ka e-pasts joprojām ir vislabākais līdzeklis uzņēmējdarbības veikšanai.

Gmail

Kopš man pirms daudziem gadiem tika piedāvāts beta konts, es aktīvi izmantoju Gmail. Lielākā daļa citu e-pasta pakalpojumu tagad atbilst plašai krātuvei, ko piedāvā Gmail, tomēr Gmail joprojām ir izcils daudzās jomās. Jo īpaši tā integrācija ar citiem pakalpojumiem. Pirmās Google programmas, piemēram, Google tērzēšana, Kalendārs, Disks un Hangouts, ir integrētas Gmail darbībā. Ir milzīgs skaits trešo personu lietojumprogrammu, kas ar to labi integrējas, piemēram, piezīmju veidošanas pakalpojums Atcerieties pienu.

Cienīgas alternatīvas: Outlook, FastMail, ThunderBird, MailBird

Tagad jūs zināt resursus, uz kuriem es paļaujos, lai katru dienu veiksmīgi emuāru. Esmu pārliecināts, ka daudzi no jums ir pārsteigti, ka Twitter vai Facebook nebija sarakstā. Es izmantoju šos pakalpojumus, bet neuzskatu tos par būtiskiem manā emuāru veidošanas rutīnā. Ja kas, viņi var novērst uzmanību, pabeidzot darbu.

Kādus emuāru veidošanas rīkus nevar iztikt bez? Lūdzu, paziņojiet mums komentāru laukā.

Paldies par lasīšanu,
Kevins

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me