4 vēstuļu paraugi, lai adresātu saraksta abonentus pārvērstu par klientiem

Vai jums ir vairāki e-pasta saraksta abonenti, kuri nekad neko neiegādājas? Nesen es tērzēju ar dažiem maniem emuāru autoru draugiem, kuri ir jaunāki par emuāru veidošanas spēli, un viņi man jautāja, kādus īpašus e-pastus izmantoju, kad kāds abonē manu adresātu sarakstu.


Man faktiski ir daži ļoti specifiski e-pasta ziņojumi, kurus es sūtu, kad abonents reģistrējas, aiziet no saraksta un tā tālāk. Es uzskatu, ka šie e-pasta ziņojumi darbojas, lai pārveidotu abonentus par klientiem. Tos sauc par sprūda e-pastiem. Dažas vietnes nosūta sprūda e-pastu, kad kāds ievieto preci iepirkumu grozā un pēc tam to arī pamet.

Unbounce ziņoja, ka vietne getAmplify izmanto aktivizētus e-pastus par 152% lielāku vidējo klikšķu skaitu un par 50% augstāku atvērto likmi. Tas ir pietiekami nozīmīgi, ka ir vērts izmēģināt savus adresātu saraksta abonentus.

Jūsu abonenti jau ir ieinteresēti, ko jūs piedāvājat, un to, kas jums jāsaka. Jūsu adresātu saraksts ir ļoti mērķtiecīgs, jo to veido jūsu mērķa demogrāfiskie dati. Plānojot mārketinga kampaņas, neievērojiet abonentus.

Turklāt jums jau ir kāda unikāla informācija par šiem potenciālajiem klientiem. Jūs, iespējams, esat savācis viņu vārdu, e-pastu, atrašanās vietu un, piemēram, dzimšanas dienu vai gadadienu. Ja izmantojat adresātu saraksta pārvaldības rīku, piemēram, MailChimp, varat arī redzēt, kurus biļetenus tie atver un uz kurām saitēm viņi noklikšķina. Devesh no WP Kube aptver 11 spraudņus, kurus varat izmantot, lai apkopotu e-pastus WordPress vietnē, un es domāju, ka tas ir labs lasījums tiem, kuri vēlas. Visu šo informāciju var analizēt un izmantot jūsu labā mārketingā.

Tomēr šodien mēs nerunājam par instrumentiem vai ēsmām, lai vairotu vairāk potenciālo pircēju. Tā vietā mēs koncentrējamies uz jebkuras e-pasta kampaņas sakni – jūsu e-pastiem.

Vēstuļu veidi, ko sūtīt adresātu saraksta abonentiem

Zemāk esošajiem paraugiem vajadzētu dot jums priekšstatu par vēstuļu veidiem, ko varat nosūtīt abonentiem, lai viņus rosinātu darboties un pārveidot par klientiem. Ņemiet vērā, ka jūsu izmantotajam adresātu saraksta pakalpojumam būs īpaša kodēšana, kas jums jāievieto, lai izmantotu abonenta vārdu vai citu specifikāciju.

Sveiciena vēstule

Cienījamais [vārds],

Laipni lūdzam XYZ biļetenā. Katru nedēļu jūs saņemsit [Pievienojiet šeit sava informatīvā izdevuma īpašās funkcijas, kas ir bezmaksas un vērtīgas].

Kā paldies par abonēšanu, zemāk ir vienreizējs kods, kuru varat izmantot 15% atlaidēm visiem pirkumiem XYZ vietnē. Izrakstīšanās laikā vienkārši izmantojiet reklāmas kodu: XYZ

Mēs priecājamies, ka esat uz klāja. Laipni lūdzam XYZ ģimenē!

XYZ īpašnieks
XYZ.com

Izejas vēstule

Cienījamais [vārds],

Mums žēl dzirdēt, ka vēlaties pamest adresātu sarakstu. Ja kaut ko mēs varam darīt savādāk, lai apmierinātu jūsu kā abonenta vajadzības, lūdzu, informējiet mūs [saite uz atsauksmju veidlapu šeit].

Vai jums ir bijusi iespēja pārbaudīt mūsu jauno līniju [aizpildīt produktu]. Mēs mīlam gan mūsu abonentus, gan abonentus un vēlamies piedāvāt jums bezmaksas piegādi nākamajam pirkumam. Vienkārši ievadiet kodu: XYZ

Ja vēlaties atkārtoti abonēt biļetenu vēlāk, vienkārši dodieties uz mūsu mājas lapu un noklikšķiniet uz pogas “Abonēt”..

Ar cieņu,

XYZ īpašnieks
XYZ.com

Atgādinājuma vēstule

Cienījamais [vārds],

Tikai draudzīgs atgādinājums, ka beidzas jūsu 15% atlaide jebkuram pirkumam [derīguma termiņš šeit]. Steidzies! Jums joprojām ir laiks, lai izmantotu šo īpašo piedāvājumu.

Izrakstīšanās lodziņā Promo Code vienkārši ievadiet šo kodu: XYZ

Paldies!

XYZ īpašnieks
XYZ.com

Dzimšanas dienas vēstule

Cienījamais [vārds],

Daudz laimes dzimšanas dienā no XYZ.com! Mēs ceram, ka jums ir ļoti laimīga dzimšanas diena. Lai palīdzētu jums svinēt, mēs piedāvājam jums bezmaksas [aizpildiet tukšu] ar jebkuru pasūtījumu un bezmaksas piegādi.

Lai pasakaina dzimšanas diena!

XYZ īpašnieks
XYZ.com

Sērijas e-pasti

Silverpop ziņo, ka saskaņā ar eConsultancy Lielbritānijas e-pasta mārketinga statistikas ziņojumu aptuveni 52% klientu reģistrējas adresātu sarakstā, cerot saņemt atlaižu vai reklāmas kodu..

Šajā vietā stājas spēkā sēriju e-pasti. Pēc minūtes, kad klients reģistrējas jūsu adresātu sarakstā, viņam jāsāk no jums saņemt virkni e-pastu. Sveiciena e-pasts apstiprina, ka viņš patiešām ir abonējis jūsu adresātu sarakstu. Pēc tam jūs, iespējams, vēlēsities sekot līdzi atlaižu piedāvājumam par bezmaksas piegādi vai naudas noņemšanu.

Papildus šiem e-pasta ziņojumiem varat nosūtīt īpašus piedāvājumus, ja ir pārdošanas, svētku atlaides, kā arī dzimšanas dienas un jubilejas akcijas, kas īpaši paredzētas tiem klientiem, kuriem attiecīgajā mēnesī ir dzimšanas dienas vai jubilejas..

Papildus šiem e-pasta ziņojumiem jums laiku pa laikam vajadzētu izsūtīt atgādinājuma e-pastus. Piemēram, ja esat piedāvājis atlaidi reģistrācijai un derīguma termiņš tuvojas, automātiskajam atbildētājam vajadzētu izsūtīt aktivizētu e-pastu, ja persona vēl nav izmantojusi savu reklāmas kodu..

Gadījumu izpēte

Runājot par veiksmīgām e-pasta mārketinga kampaņām, ir vairāki uzņēmumi, kas to dara patiešām labi. Viņu tehnikas izpēte var palīdzēt nākt klajā ar saviem e-pasta ziņojumiem, ko sūtīt abonentiem.

LV =

Ekonomikas konsultanti apskatīja LV = sūtīšanas kampaņu un to, ko viņi dara pareizi. LV = ir apdrošināšanas sabiedrība. Viņu mērķi bija uzlabot klientu skaitu un palielināt jauno klientu skaitu, kas iegādājās apdrošināšanu tiešsaistē. E-pasta adreses tika atlasītas, ņemot vērā apdrošināšanas veidu, kuru abonents bija ieinteresējis iegādāties, un to, kur viņi atradās, cenšoties iegādāties apdrošināšanu..

Piemēram, ja klients atteicās no meklēšanas pēc noteikta apdrošināšanas veida izvēles, e-pasti būs atšķirīgi nekā tad, ja klients tikai skatītos pieejamos.

Dažas no lietām, kuras LV = izdarīja, bija personalizēt e-pastu ar vārdu, informāciju par klientu apskatīto politiku un piedāvāt savstarpējās pārdošanas iespējas, piemēram, ceļojumu apdrošināšanu, mājas apdrošināšanu un pat mājdzīvnieku apdrošināšanu, kā arī solīto atlaidi, ja klients noklikšķinājis uz saites.

Rezultāti ietvēra atvērtā kursa pieaugumu par vairāk nekā 50% un vidējo klikšķu skaita pieaugumu par 41,83%. Turklāt konversijas likme pieauga par gandrīz 20%.

Modes veikals

Canopy Labs apskatīja modes veikalu, kuru tie konkrēti nenosauc. Pēc e-pasta segmentēšanas ieviešanas modes preču veikalā reklāmguvumu skaits palielinājās vairāk nekā 5 reizes.

Veikals nolēma mērķēt uz klientiem, kuri bija kaut ko iegādājušies, un pēc tam vismaz dažus mēnešus nebija atgriezušies. Šis skaits bija aptuveni 12% no tā lietotājiem. E-pasta kampaņa bija vienkārša pateicības vēstule par pirkumiem iepriekš ar stimulu, ja viņi iegādājās vēlreiz.

Kaut arī klikšķu līmenis bija tikai 1,4 reizes lielāks, reklāmguvumu līmenis bija vairāk nekā 5 reizes lielāks nekā tas bija. Turklāt pirkums par dolāru bija aptuveni 15,7 reizes lielāks.

SmartPak zirgs

Mārketings Šerpa apskatīja unikālos Smartpak Equine izsūtītos e-pastus, kuru rezultātā tika palielināti pārdošanas apjomi. Uzņēmums sūta ļoti mērķtiecīgus e-pastus, kuru rezultāti ir pārsteidzoši. Viņiem ir aptuveni 40 dažādu e-pasta ziņojumu, ko viņi sūta dažādos laikos.

Šie aktivizētie attēli ir gan automātiskas, gan manuālas pakešu kampaņas. Atvērtā likme ir aptuveni 28% un konvertācijas likme ir 11%.

Piemēram, viņi klientiem ar zirgiem izsūta vitamīnu un uztura bagātinātāju pakas. Aptuveni 11 dienas pirms pielāgotā SmartPak nosūtīšanas klientam tiek nosūtīts atgādinājums. Tas klientam ļauj uzzināt, kad SmartPak ieradīsies, un dod viņai dažas dienas, lai veiktu jebkādas izmaiņas vai papildinājumus pasūtījumā.

Viņi arī sūta e-pastus, kas tiek aktivizēti, kad tiek atmests iepirkumu grozs, un pieprasa produktu pārskatīšanu.

Komunikācijas nozīme

Komunikācija pa e-pastu ir viens no vislētākajiem mārketinga veidiem, ko darīsit savam biznesam. Kad esat izveidojis sākotnējās e-pasta vēstules, jums vajadzētu būt iespējai vienkārši iespraust vārdu un pēc vajadzības tos nosūtīt partijās. Pat ja jūsu reklāmguvums palielinās tikai par dažiem procentiem, tas var izraisīt lielāku pārdošanas apjomu un nozīmēt atšķirību starp jūsu vietnes panākumiem vai neveiksmēm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me