7 rīki stresa pārbaudei jūsu vietnei intensīvas satiksmes nodrošināšanai

Pat visiedarbīgākie vietņu īpašnieki kādā brīdī ir pārbaudījuši savas vietnes veiktspēju. Tomēr vairumā šo testu parasti koncentrējas uz ielādes ātruma vai lietotāja pieredzes rādītājiem.


Bet kā ir ar slodzes pārbaudi?

Lai gan lielākajai daļai vietņu ir tendence uz trafika līmeni, kas parasti ir diezgan regulārs, var būt gadījumi, kad dažām vietnēm būs jāsaskaras ar lielām kravām. To piemēri ir tiešsaistes veikali vai pat dažas valdības tīmekļa vietnes.

Ja jūsu vietne īsā laika posmā saņem negaidītu apmeklētāju skaita pieaugumu, cik labi jūs esat aprīkots, lai to apstrādātu?

Izpratne par slodzes pārbaudi

Kas ir slodzes pārbaude?

Slodzes pārbaude ir vietnes marķēšana, lai redzētu, kā tā darbojas dažādās slodzēs.

Piemēram, tests var simulēt pieaugošu vienlaicīgu apmeklētāju skaitu, kas nolaižas uz jūsu vietni. Tas arī reģistrēs, kā jūsu vietne rīkojas ar viņiem, un reģistrēs tos jūsu atsaucei.

Slodzes testu piemērsPiemērs – slodzes testi LoadStorm: Izmērītajā metrikā ietilpst vidējais reakcijas laiks, maksimālais reakcijas laiks un kļūdu līmenis (attēla avots)..

Kādi “slodzes” veidi tiek pārbaudīti?

Atkarībā no rīka, kuru izvēlaties ielādēt, lai pārbaudītu vietni, katram no tiem var būt dažādas funkcijas. Visvienkāršākā būs vienkārši pieaugošās slodzes imitēšana un darbības apturēšana, kad jūsu vietne avarē.

Citi rīki, iespējams, var radīt imitētu slodzi, kas imitē atšķirīgu lietotāja uzvedību, piemēram, vaicājumu veikšana, lapu maiņa vai citu funkciju ielāde. Daži var pat spēt izplānot loģiskās plūsmas katram atsevišķam scenārijam.

Ielādējiet pārbaudes rīkus, kas jāņem vērā

Atkarībā no to sarežģītības daži slodzes pārbaudes rīki var būt diezgan dārgi. Tomēr tirgū ir lētākas iespējas, un dažas pat ir brīvas lietošanai. Jūsu atsaucei zemāk esmu iekļāvis šo kombināciju, ieskaitot pāris atvērtā koda iespējas.

1. Dotcom Monitor ielādēšana

Cena: Sākot no 199 USD mēnesī, pieejams bezmaksas izmēģinājuma versija

Loadview ir viens no pilnīgākajiem tirgū pieejamajiem risinājumiem, un šodien tas ir balstīts uz mākoņa pakalpojuma modeli. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no simulācijas veida, kas jums no viņiem vajadzīgs, jūs maksājat tikai par pakalpojumu – aparatūrā vai kaut kas cits nav nulles..

Raksturīgi, ka Loadview piedāvā ļoti sarežģītu risinājumu, kas var ietvert jebko, sākot no tiešajiem HTTP ielādēšanas testiem un beidzot ar sarežģītu izvēli. Savos testos spēj simulēt dinamiskos mainīgos un pat ģeogrāfiskās atrašanās vietas dažādību.

Iespējas

 • Pārbaudes pēc ugunsmūra
 • Apstrādā dinamiskos mainīgos
 • Detalizētas ūdenskritumu diagrammas
 • Slodzes testa līknes

2. K6 mākonis (iepriekš Load Impact)

Cena: Sākot no 49 USD / mēn

K6 ir uz mākoņiem balstīts atvērtā koda slodzes pārbaudes rīks, kas tiek nodrošināts kā pakalpojums. Viena no lietām, kas padara šo rīku interesantu, ir tas, ka to cenu nosaka mainīga lietojuma modelis, kas nozīmē, ka ienākšanas izmaksas atkarībā no jūsu vajadzībām var būt salīdzinoši zemas. Tomēr tas galvenokārt ir vērsts uz izstrādātāju.

Papildus slodzes pārbaudei K6 piedāvā arī veiktspējas uzraudzību. Tā slodzes pārbaudes puse ir vērsta uz lielām slodzēm un var tikt galā ar dažādiem režīmiem, piemēram, smailēm, stresa testiem un izturības braucieniem.

* K6 nedarbojas pārlūkprogrammās, kā arī NodeJS

Iespējas

 • Izstrādātājiem draudzīgas API.
 • Skriptu rakstīšana JavaScript
 • Veiktspējas uzraudzība

3. Ielādējiet Ninja

Cena: Sākot no 270,73 USD / mēn

Load Ninja ļauj ielādēt testus reālos pārlūkos, pamatojoties uz ierakstītajiem skriptiem, un pēc tam palīdz analizēt veiktspējas rezultātus. Tas, ka mērogā tiek izmantots reāls pārlūks, nozīmē, ka šis rīks palīdz atjaunot reālistiskāku vidi un gala rezultātu testēšanai.

Rezultātus var analizēt reālā laikā, un, pateicoties ērtiem rīkiem, ko nodrošina sistēma, skriptu saņemšanas laiku var samazināt pat par 60%. Iekšējās lietojumprogrammas var pārbaudīt arī ar fiksēto IP starpniekserveriem vai savu dinamisko IP diapazonu (izmantojot balto sarakstu).

Iespējas

 • Pārbaudiet ar tūkstošiem reālu pārlūku
 • Diagnosticējiet testus reāllaikā
 • Ieskats par iekšējo lietojumprogrammu darbību

4. LoadRunner by Micro Focus

Cena: No 0 USD

Ar sākuma līmeņa bezmaksas kopienas kontu, kas atbalsta 50 virtuālo lietotāju testus, LoadRunner ir pieejams pat jaunākajiem vietņu īpašniekiem. Tomēr, ja jūs to palielināt līdz augstam līmenim, izmaksas palielinās eksponenciāli.

Šis mākonis balstītais pakalpojums arī piedāvā izmantot integrēto attīstības vidi vienības testiem. Tas atbalsta plašu lietojumprogrammu vidi, ieskaitot Web, Mobile, WebSockets, Citrix, Java, .NET un daudz ko citu. Ņemiet vērā, ka LoadRUnner var būt diezgan sarežģīts un tam ir stāva mācīšanās līkne.

Iespējas

 • Patentēts automātiskās korelācijas motors
 • Atbalsta 50+ tehnoloģijas un lietojumprogrammu vidi
 • Atkārto reālus biznesa procesus ar skriptiem

5. Iekrāvējs

Iekrāvējs

Cena: No 0 USD

Salīdzinot ar to, ko līdz šim esam parādījuši, Loader ir daudz vienkāršāks un pamata rīks. Tā bezmaksas plāns atbalsta slodzes testēšanu līdz 10000 virtuāliem lietotājiem, kas ir pietiekami mērenas trafika vietnēm.

Diemžēl jums būs nepieciešams apmaksāts plāns, lai piekļūtu modernākām funkcijām, piemēram, progresīvai analītikai, vienlaicīgiem testiem un prioritāram atbalstam. Tas ir ērti lietojams, jo būtībā jūs vienkārši pievienojat savu vietni, norādiet parametrus un pēc tam ļaujiet testam palaist.

Iespējas

 • Koplietojamie grafiki & statistika
 • Izmantojams GUI vai API formātā
 • Atbalsta DNS verificēšanu un prioritāšu ielādēšanu

6. Gatling

Gatling mājas lapa

Cena: No 0 USD

Gatling ir divu veidu – Open Source vai Enterprise. Pirmais ļauj ielādēt testus kā integrāciju ar jūsu pašu izstrādāto cauruļvadu. Tajā ietilpst gan tīmekļa ierakstītājs, gan ziņojumu ģenerators ar plānu. Uzņēmuma versijai ir izvietošana uz vietas, vai arī varat izvēlēties mākoņa versiju, kuras pamatā ir Amazon Web Services (AWS)..

Lai arī abas šīs versijas ir komplektētas ar funkcijām, Enterprise versija atbalsta dažas papildu iespējas, kuras nav komplektā ar atvērto avotu. Piemēram, tam ir izmantojamāka pārvaldības saskarne un tas atbalsta plašāku integrāciju spektru.

Iespējas

 • Vairāku protokolu skripti
 • Neierobežota pārbaude un caurlaidspēja
 • Gatling skriptu DSL

7. Dzirnaviņas

Slīpētāju kravas pārbaudes rīks

Cena: No 0 USD

Slīpēšanas mašīna ir atvērta, un tā, iespējams, ir vienīgā patiesi bezmaksas iespēja šajā sarakstā. Tomēr tas ir jāvada lokāli jūsu attīstības vidē, un, lai tas darbotos, ir nepieciešami daži papildu papildinājumi, piemēram, Java.

Tomēr, tā kā atvērtā koda avots, tas ir plaši pieņemts, un izstrādātāji ir nākuši klajā ar lielu skaitu spraudņu, kas to ievērojami paplašina gan lietojuma, gan funkcionalitātes ziņā. Tomēr, ja vien jūs neesat izstrādātājs vai tik orientēts, dzirnaviņas var būt nedaudz noderīgas, lai jūs varētu izmantot.

Iespējas

 • Elastīga skriptu veidošana, pamatojoties uz Jython un Clojure
 • Ļoti modulārs ar tonnu spraudņu
 • Sadalīts ietvars un nobriedis HTTP atbalsts

Kad ielādēt, pārbaudiet savu vietni?

Ja esat apskatījis lielāko daļu pieejamo rīku, jūs droši vien pamanīsit, ka daudzi no tiem piedāvā vai nu izmēģinājuma kontus, vai arī kādu no ierobežotas iespējas bezmaksas versijām. Tas padara tos viegli pieejamus plašai auditorijai.

Lielākajai daļai vietņu īpašnieku ir jāuztraucas par mitināšanas veiktspēju, jo tas ietekmē daudz vairāk nekā tikai lietotāja pieredzi. Daudziem uzņēmumu īpašniekiem jūsu vietnes pieejamība ir saistīta arī ar zīmola reputāciju.

Vietnēm, kuras aug, ir jābūt īpaši piesardzīgām attiecībā uz jūsu tīmekļa mitināšanas resursu pieejamību un mērogojamību. Vairumā gadījumu liels lietotāju reakcijas laika procentuālais daudzums tiek pavadīts uz jūsu vietnes virsmas. Tomēr, tā kā vietņu trafika apjoms palielinās, tas var mainīties.

Lielāks trafiks parasti nozīmē nesamērīgu aizmugures apstrādes pieaugumu, un jūsu sistēma cīnīsies, jo tas palielināsies. Daudz kas būs atkarīgs no mainīgajiem, kas ir raksturīgi tikai jūsu vietnes izstrādei, tāpēc nav iespējams dot jums ievērojamu apmeklētāju skaitu, kurā brīdī tas notiks.

Lai reālistiski redzētu vietnes veiktspēju, jums jāveic slodzes pārbaude. Precīzi, kad to darīt, ir diskutējams, bet mans padoms būtu plānot uz priekšu un laikus izmēģināt.

Kas jāpārbauda, ​​noslogojot testēšanu?

Kā norāda pats nosaukums, jūsu pamatfunkcijai vajadzētu būt pamatam, kā vietne darbojas slodzēs. Tas ļaus jums novērot vairākas lietas, piemēram:

 1. Kurā brīdī vietnes veiktspēja sāk pasliktināties
 2. Kas patiesībā notiek, ja pakalpojums pasliktinās

Kad es minēju, kā dažādas vietnes var reaģēt atšķirīgi, pamatojoties uz to arhitektūru, tas bija signāls, kas jums bija paredzēts, lai saprastu, ka ne visas vietnes arī izgāžas vienādi. Dažas datu bāzēm ietilpīgas vietnes šajā brīdī var neizdoties, savukārt citas var ciest IO kļūdas, pamatojoties uz servera savienojuma slodzēm.

Tādēļ jums jābūt gatavam iestatīt dažādus testus, lai saprastu, kā jūsu vietne un serveris tiks galā ar dažādiem scenārijiem. Balstoties uz tiem, uzmanīgi novērojiet dažus galvenos rādītājus, piemēram, servera reakcijas laiku, kļūdu sagriešanas kļūdu skaitu un to, kādos apgabalos šīs kļūdas var atrasties.

Var būt sarežģīti radīt sarežģītus skriptus un palaišanu kopā ar pievienoto loģiku. Es iesaku jums pakāpeniski tuvināties slodzes pārbaudei. Sāciet ar brutāla spēka pārbaudi, kas vienkārši pārbaudīs jūsu vietni nepārtraukti pieaugošā trafika plūsmā.

Gūstot pieredzi, pievienojiet citiem elementiem, piemēram, mainīgai uzvedībai, laika gaitā attīstot savus skriptus un loģiku.

Secinājums: daži ir labāki nekā nav

Runājot par slodzes pārbaudi, labāk ir sākt ar pamatiem, nekā vispār nesākt. Ja esat iesācējs visam tam, mēģiniet veikt testēšanu, izmantojot alternatīvu spoguli vai bezsaistē, kur iespējams – izvairieties no slodzes, lai pārbaudītu dzīvu vietni, ja varat!

Ja jūs tikko sākat darbu, noteikti izveidojiet savu testu ierakstu. Veiktspējas pārbaude ir ceļojums, kas jāpavada jūsu vietnes attīstībai, kad tā aug. Process var būt nogurdinošs, taču atcerieties, ka tā neesamība nākotnē var jums daudz grūtāk veikt novērtēšanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me