Izmantojiet vislabāko no šiem 15 emuāru ideju ģeneratoriem (aizpildiet savu redakcijas kalendāru!)

Dažreiz jūs vienkārši iestrēgst, mēģinot nākt klajā ar lielisku virsrakstu, kas jūsu apmeklētājiem liks iet “Wow! Man tas jālasa! ” un piekabiniet tos pie starta, sāciet pabeigt.


Tas ir grūti, ja jums ir jāturas pie redakcijas kalendāra, kurā prasīti virsraksti un stāstu idejas. Risks nākt klajā ar vienu un to pašu olitrīno titulu slēpjas aiz stūra, kā arī risks nākt klajā ar neefektīviem virsrakstiem.

Emuāru ideju ģeneratori palīdz, jo viņi uzņemas visu, kas jums jāsāk, no jūsu pleciem, tāpēc viss, kas jums jādara, ir satvert pamudinājumus, ko ģeneratori met uz jums un pārveidot tos lieliskos virsrakstos, kas pārveido.

Pēdējo divu mēnešu laikā esmu izmēģinājis 15 ģeneratorus, un viņi patiešām palīdzēja nākt klajā ar efektīviem nosaukumiem. Tomēr man tevi jābrīdina:

Ģeneratoriem ir tendence izlobīt vienādas virsrakstu struktūras visiem emuāru autoriem, kuri tos izmanto, tāpēc jūs nevarat vienkārši paķert virsrakstu un iet ar to – jums ir jābūt radošam!

Šajā amatā jūs neatradīsit detalizētu katra rīka pārskatu, bet nelielu ievadu, kam sekos padomi, lai pēc iespējas labāk izmantotu katru no tiem..

1. WordStorm

WordStorm

Es atradu šo rīku HubSpot emuārā, kamēr meklēju produktivitātes padomus. Šis rīks man sākumā noderēja kā noderīgs – bija diezgan viegli iegūt manas pirmās emuāra ziņas idejas maniem tehnoloģiju un fantastikas emuāriem..

Piemēram, es uzmācos vārdam / tēmai “roboti” un režģī atradu divas interesantas asociācijas: “robotu vīzijas” un “sarežģīti roboti”.

WordStorm var nedot gatavus nosaukumus, taču tas ļauj viegli izveidot vārdu asociācijas, kuras varat izmantot virsrakstā. Tas darbojas vēl labāk ar šādu darbplūsmu:

 • Izmantojiet WordStorm, lai saistītu 2 vai vairākus vārdus, kas saistīti ar jūsu tēmu
 • Palaidiet forumu un meklēšanu sociālajos medijos, lai redzētu, kādas tendences ir jūsu izvēlētajā tēmā
 • Nāciet klajā ar emuāra ziņas ideju, kas apvieno jūsu vārdu vētru un tendences

Varat arī izmantot WordStorm kopā ar jebkuru no tālāk norādītajiem ģeneratora rīkiem.

Apmeklējuma URL: http://www.lonij.net/wordstorm/wordstorm.php

2. Emuāra ierakstu ideju ģenerators

Emuāra ziņas ideju ģenerators, ko izveidoja generatorland.com

Rīks, kas ģenerē muļķīgus nosaukumus?! Kā tas, iespējams, varētu jums palīdzēt?

Tas var jums palīdzēt, ja vēlaties savam virsrakstam pievienot mazliet humora un āķīgus vārdus, jo dažreiz šī izdevība pati sevi pasniedz.

Jūs varat izmantot šos nosaukumus kā nišu virsrakstu bāzi. Piemēram, es varētu pārvērst “Es gribēju uzzināt vairāk par briesmīgo Henriju” (??) par “25 emuāru veidošanas panākumu trikiem, kurus absolūti vēlaties uzzināt”.

Ko es šeit izmantoju? Ideja par “vēlmi uzzināt” par kaut ko patiesībā, un tā kā mans emuārs ir par panākumiem emuāru veidošanā, rodas iedvesma.

Apmeklējuma URL: http://www.generatorland.com/glgenerator.aspx?id=122

3. Emuāru ierakstu ideju ģenerators

Emuāru ierakstu ideju ģenerators, ko izveidojis buildyourownblog.net

Dažas šī rīka ģenerētās idejas nenāks par labu emuāru nišai, taču varat izmantot dažas no tām idejām, kuras tas jums raisa kopā ar WordStorm, vai arī vienkārši radoši to izmantot.

Piemēram, “Kā izdzīvot savu pirmo…” vienā no maniem emuāriem kļuva par “Pārdzīvoju par jūsu noraidījumu – ārštata rakstnieka pirmā palīdzība”..

Apskatiet iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā ietverto piemēru: ko jūs pārvērtīsit par “Visu laiku labāko ceļu”?

Apmeklējuma URL: http://www.buildyourownblog.net/the-blog-post-ideas-generator/

4. Saturs

ContentIdeator izveidojis contentforest.com

ContentIdeator ir uz atslēgvārdiem balstīts rīks, kas ģenerē tik augstas kvalitātes nosaukumus, ka jūs tos varētu uzreiz izmantot.

Tomēr, kā Neils Patels iesaka īsā šī rīka pārskatā, daudzi emuāru autori izmantos šīs pašas idejas, tāpēc vispārējais īkšķa noteikums par jūsu ģenerēto virsrakstu rediģēšanu paliek spēkā.

Jūs varat personalizēt “4 lieliskas satura mārketinga taktikas”, piemēram, pārveidojot tās par “4 satura mārketinga taktikām, kas man darbojās 2015. gadā” vai “4 lieliskām satura mārketinga taktikām, ko izmantot ar vecākām ziņām”..

Rīks ļauj jums saglabāt idejas, kas jums patīk, sānu joslā “Saved Ideas”, noklikšķinot uz mazajām bultiņām katra nosaukuma labajā pusē.

Apmeklējuma URL: http://www.contentforest.com/ideator

5. Emuārs par…

Emuārs Par ... izveidojis impabnd.com

Emuārs Par… ir ļoti grafisks rīks, kas intuitīvā veidā virza jūs virsraksta veidošanas procesā.

Piemēram, tas piešķirs jums virsrakstu “aizpildiet sagataves”, piemēram, “____ patiesības par ____, kas jāzina katram ____”, un aizpildīšana ar visiem niša vārdiem ir viss, kas jums jādara.

Šī rīka darbībai ir nepieciešama neliela prāta vētra, jo nepilnības varat aizpildīt ar daudz vairāk nekā vienu vārdu un jebkurā gadījumā rediģēt gala rezultātu.

Izmantotās virsrakstu formulas nenovedīs jūs pie viltus nosaukumiem, ja labi spēlējat savas kārtis. Piemēram, virsraksts, kuru es minēju iepriekš, var kļūt par “15 patiesībām par veiksmīgiem emuāru autoriem, kas ikvienam iesācēja emuāru autorim būtu jāzina (un no kā jāmācās)”. Varat izmantot rīku šīs virsraksta pirmajai daļai, pēc tam pievienojiet daļu iekavās tieši savā emuārā.

Apmeklējuma URL: http://www.impactbnd.com/blog-title-generator/blogabout

6. Portenta satura ideju ģenerators

Portenta satura ideju ģenerators

Portenta rīks ir dzīvespriecīgs un rotaļīgs pēc izskata, bet arī spēcīgs tā darba virsrakstos, jo tas arī izskaidro, kāpēc darbosies noteikta virsraksta struktūra.

Es mēģināju ģenerēt dažus virsrakstus maniem “robocity” daiļliteratūras emuāriem un saņēmu šo virsrakstu: “Kāpēc mūsu pasaule beigtos, ja robocity pazustu”.

Papildus faktam, ka tas ir muļķīgs virsraksts, kas faktiski varētu darboties izdomātā situācijā, tas ir tas, ko Portenta rīks man stāsta par šī virsraksta struktūru (balonos):

“Kāpēc mūsu pasaule” – sarunvalodas tonim izmantojiet kontrakcijas

“Beigtu, ja” – riskējiet ar savu saturu un pārbaudiet, vai lasītāji seko

“Pazudis” – kāds nevar dzīvot bez tevis. Padariet savu tēmu būtisku

Lieliski par šiem padomiem, kurus rīks jums uzmet, ir tas, ka tos varat izmantot, lai ne tikai uzlabotu galīgo virsrakstu, bet arī pats nākt klajā ar vairāk virsrakstiem bez rīka palīdzības.

Apmeklējuma URL: https://www.portent.com/tools/title-maker

7. Emuāra ideju virsrakstu ģenerētājs (Nogalini rakstnieka bloku), izveidojis InboundNow

Emuāru ideju ģenerators, izveidojis InboundNow

InboundNow rīks ģenerē virsrakstus, kas ir lasāmi cilvēkiem un ne tikai noderīgi SEO. Tas ir plus punkts, jo līdz šim šis rīks ir demonstrējis visaugstāko kvalitāti.

Apskatiet iepriekš redzamajā ekrānuzņēmuma piemēru – pats rīks palīdz aizpildīt virsrakstā esošās nepilnības un to dara, īpašu uzmanību pievēršot auditorijai un jūsu nišas vajadzībām (uzvednes ir redzamas).

Vēl viens manis izveidots laba virsraksta piemērs ar padomiem, ko šis rīks ir radījis, ir: “Galīgais ceļvedis [kaut kam interesantam]”

Ja ar ģeneratoru nepietiek, lai dotu jums ideju, lapa piedāvā arī sadaļu “Vajag vairāk iedvesmas?” poga, ar kuru jūs iegūsit Google meklēšanas formu, lai savā nišā veiktu atslēgvārdu / garu asti meklēšanu.

Apmeklējuma URL: http://www.inboundnow.com/apps/kill-writers-block/

8. TweakYourBiz virsrakstu ģenerators

Pielāgojiet sava Biz nosaukuma ģeneratoru

Šis ģenerators izspiež tonnas virsrakstu! Pat pārāk daudz, no kuriem lielākajai daļai nav nekā kopīga ar jūsu nišu, tāpēc šis rīks no jūsu puses faktiski prasa lielu darbu.

Tomēr tas piedāvā labu bāzi jūsu emuāra ziņas iedvesmai, ja zināt, kas un kurā kategorijā jums ir nepieciešams (saraksti, instrukcijas utt.). Piemēram, otrais nosaukums, kas atrodas ekrānuzņēmuma sadaļā “Saraksti”, ir labs risinājums, taču tas tomēr būtu noderīgs, ja to rediģētu: “Ticot šiem 8 mītiem par emuāru mārketingu, jūs nezaudējat”.

Esiet piesardzīgs, jo dažiem nosaukumiem nebūs jēgas no jūsu atslēgvārda, tāpēc vēlreiz nelietojiet vārdu salikumā.

Apmeklējuma URL: http://tweakyourbiz.com/tools/title-generator/

9. BacklinkGenerator.net rakstu virsrakstu ģenerators

Raksta nosaukuma ģeneratoru izveidojis backlinkgenerator.net

Dažas šī rīka ģenerētās tēmas ir nedaudz vispārīgas, taču tās joprojām ir interesantas un pietiekami kvalitatīvas, lai ņemtu un rediģētu, lai tās pārvērstos par lasītājiem tīkamu.

Tāpat kā ar citiem rīkiem, jūs varat sajaukt divus vai vairākus nosaukumus, lai izveidotu kaut ko unikālu.

Apmeklējuma URL: http://www.backlinkgenerator.net/titlegenerator/

10. WebpageFX emuāra tēmas ideju ģenerators

WebpageFX emuāru tēmas ideju ģenerators

Rīks to virsrakstu tukšās saites aizvieto ar ievadīto atslēgvārdu, tāpēc uzmanīgi izvēlieties atslēgvārdu, pretējā gadījumā gala rezultātam var nebūt jēgas (piemēram, iepriekš minētajā piemērā!).

Kā teikts rīka galvenajā nosaukumā, tas palīdz nogalināt rakstnieka bloku, bet nepaļaujieties uz rīku bez rediģēšanas. Pārdēvējiet virsrakstu atbilstoši savām vajadzībām. Piemēram, virs ekrānuzņēmuma nosaukums var kļūt “Vienkāršs ceļvedis emuāru veidošanas panākumos jauniem emuāru autoriem”..

Apmeklējuma URL: http://www.webpagefx.com/blog-topic-idea-generator/

11. DIYToolkit ātro ideju ģenerators

Ātrs ideju ģenerators

Tas ir PDF, nevis ģeneratora rīks!

Cik daudz veidos varat padarīt emuāra ideju unikālu?

Ņemiet pirmo ieteikumu dokumentā: inversija. Ja domājāt par efektīviem tīkla bloķēšanas padomiem pārtikas blogeriem, mēģiniet apgriezt noteikumu – kā būtu ar efektīvu pārtikas blogošanu, ko iedvesmojuši tīkla pasākumi?

Sekojiet režģim, kā tas tiek parādīts; tas palīdzēs jums veikt visas darbības.

Apmeklējuma URL: http://diytoolkit.org/tools/fast-idea-generator-2/

12. Seopresora emuāru virsrakstu ģenerators

Seopresora emuāru virsrakstu ģenerators

Manā “satura mārketinga” piemērā un “vispārīgajā terminā” nolaižamajā izvēlnē rīks man parādīja šīs idejas sarakstā:

 • Kā uzzināt par satura mārketingu tikai 10 dienu laikā.
 • Mācīšanās satura mārketingā nemaz nav grūta! Jums vienkārši nepieciešams lielisks skolotājs!

Šīs idejas pašas par sevi ir diezgan interesantas, taču tāpat kā ar citiem rīkiem es nevaru paļauties uz gataviem nosaukumiem, tāpēc, lai ģenerētu šo virsrakstu, es saliku šīs divas idejas:

 • “Kā 10 dienu laikā ar mentora palīdzību kļūt par labu satura tirgotāju”

Izmantojot Seopressora rīku, tiek ģenerēti labi nosaukumi, kurus dažos gadījumos var izmantot vārdos, taču tas var radīt arī absurdas idejas pēc rakstīšanas, tāpēc vienmēr pārbaudiet, vai atlasītajām idejām ir jēga jūsu nišas kontekstā un tās neizskatīsies kā automātiskas ģenerēts surogātpasts.

Parasti neizmantojiet ģeneratora rīka rezultātus vārdos. Pirms reālā emuāra ierakstā vienmēr pārskatiet savus nosaukumus un uzlabojiet tos.

Apmeklējuma URL: http://seopressor.com/blog-title-generator/

13. Buzzsumo

Buzzsumo izmantošana emuāru tēmu ideju ģenerēšanai

Jūs varat izmantot Buzzsumo, lai atrastu visiecietīgākos un kopīgotos ierakstus savā nišā un “pievienotos diskusijai”, izmantojot šīs populārās tēmas, lai nākt klajā ar savu vai rakstīt par to pašu tēmu, bet no cita skatu punkta.

Iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā es meklēju ierakstus, kas saistīti ar “panākumiem emuāru veidošanā”, un tikai apskatot pirmos trīs nosaukumus, es varētu izdomāt jaunu virsrakstu: “7 padomi veiksmīgas fitnesa emuāra izveidošanai, balstoties uz jūsu ikdienas gaitām”..

Apmeklējuma URL: https://www.buzzsumo.com

14. Twitter tendences

Kas populārs vietnē Twitter, vietnē Hashtags.org

Hashtags.org ziņo par tendencēm aktuālām tēmām čivināt diagrammu veidā, un jūs tiešām varat izmantot šī rīka sākumlapu, lai izvēlētos, ko blogot, starp pēdējām 24 stundām vispopulārākajām tēmām..

Vienkārši noklikšķiniet uz cilnes “Tendences hashtags”, lai skatītu populārāko tēmu sarakstu Twitter.

Piemēram, to es redzu šodien:

Populārāko hashtagu saraksts

Piemēram, ekrānuzņēmumā šīs apakšiedaļas sākumā es palūdzu rīkam analizēt #contentmarketing hashtag pēdējo 24 stundu laikā (stabila tendence, kā šķiet).

Pārlūkojiet tweets zem jūsu izvēlētās tendenciozās atsauces: kas ir visbiežāk kopīgotā ziņa? Par ko tas runā? Šo koeficientu var izmantot, lai izveidotu ziņu par savu tēmas leņķi.

Kā redzams, mans piemērs ar hashtag ir viszemākā aktivitāte no plkst. 8:00 līdz 13:30 Čikāgas laika joslā, tāpēc varat arī izmantot šo rīku, lai zināt, kad plānot savas ziņas par noteiktu tēmu vai kad pievienoties diskusija, ja jūsu izvēlētā atsauce ir daļa no čata čata vai “foruma pavediena”.

Apmeklējuma URL: https://www.hashtags.org/trending-on-twitter/

15. Klouts

Izmantojiet tēmas Klout, lai prāta vētras emuāru idejas izveidotu

Klout etiķetes kā “On Target” ir tēmas, kuras, iespējams, interesēs jūsu Twitter auditorija (parasti arī Klout dod jums procentus).

Piemēram, iedvesmas labad sekoju SEO jaunumiem savā Klout kontā. Šodien man ir doti daži interesanti jaunumi, ko dalīties ar savu auditoriju par:

 • Kā uzlabot Alexa klasifikāciju
 • Padomi, kā piesaistīt vairāk saišu uz jūsu saturu
 • SEO WordPress
 • Satiksme no Wikipedia

Ja es gribētu uzrakstīt jaunu ierakstu savam SEO emuāram, es varētu rakstīt par tēmu “Kā izmantot Wikipedia kā avotu, lai piesaistītu vēl vairāk saišu” vai “Vai jūsu Alexa rank uzlabošana uzlabos arī jūsu SEO?”.

Tā ir vienkārša prāta vētra, jo visas šīs tēmas ir saistītas un es viegli varēju atrast asociācijas, lai nākt klajā ar saviem virsrakstiem.

Ļaujiet Klout tendenču tēmām iedvesmot jūs un uzrakstiet pats savas tēmas leņķi.

Tas arī palīdz (īpaši savienojumiem), lai izveidotu saiti uz emuāra ziņu, kas jūs iedvesmoja.

Apmeklējuma URL: https://klout.com

Ne tikai rīki …

… Bet arī brīnišķīgi ideju saraksti no pieredzējušiem emuāru autoriem!

Mūsu Lori Soards uzrakstīja 50 emuāra ierakstu pamudinājumus un 20 ideju aizsācējus ar detalizētiem padomiem par to izmantošanu, ko Džerijs Lovs pat padarīja par infografiku.

Arī Maika Valahera 101 emuāra ziņas idejas, kas padarīs jūsu emuāru “karstu”, ir vēl viens lielisks emuāru ierakstu ideju saraksts, lai piesaistītu vairāk lasītāju jūsu emuāriem..

Visbeidzot, kas ir labāk nekā Arianne Foulks 260 bloga ierakstu idejas radošiem uzņēmumiem?

Un tiklīdz jums būs virsraksts …

… Pārbaudiet tā potenciālu ar CoSchedule Headline Analyzer.

CoSchedule virsrakstu analizators

Labi, ka tagad virsraksts ir diezgan fantastisks, bet piemērs ir tikai pārskatīšanas nolūkos. 😉

CoSchedule Headline Analyzer ir vienkārši lietojams: vienkārši ievadiet laukā virsrakstu un nospiediet “Analyse Now”. Jūs saņemsit detalizētu sava virsraksta analīzi, tajā skaitā:

 • Kopējais punktu skaits (65 manā Sci-Fi virsrakstā)
 • Vārdu līdzsvara pārskats, kas parādīs, cik daudz parastu, retāk sastopamu, spēcīgu un emocionālu vārdu satur jūsu virsraksts
 • Jūsu virsraksta tips (manā gadījumā saraksts)
 • Garuma analīze (rakstzīmju un vārdu skaita optimizācija)
 • Atslēgvārdu un noskaņojuma analīze

Analīze palīdzēs uzlabot virsrakstu, ja tas ir pārāk vājš (zem 50 punktu atzīmes). Protams, tas ir tikai rīks, un tas nekad nepārspēs jūsu vērtējumu, jo neviens jūsu auditoriju nepazīst labāk nekā jūs, taču ir noderīgi sekot līdzi, kad rodas šaubas.

Tava kārta

Kādus prāta vētras rīkus vai paņēmienus jūs izmantojat, lai ģenerētu emuāru ierakstu idejas?

Dalieties komentāros!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me