Praktiskas vietnes drošības vajadzības: 6 lietas, kas jādara, lai nodrošinātu jūsu vietnes drošību

Šodien, kad jums ir vairāk nekā viens miljards vietņu internetā, kā vienas no šīm vietnēm īpašnieks, jūs domājat, ka nav daudz iespēju, ka kibernoziedznieks varētu mērķēt uz jūsu vietni. Tomēr, pirms mēs pat nonākam pie tā, pamēģināsim uz brīdi atpakaļ un pārdomāsim, ko jūsu vietne jums nozīmē.


Kā indivīdam jums var vienkārši piederēt personīga vietne vai pat niecīgs bizness tiešsaistē, kas, jūsuprāt, ir niecīgs. Visam ir vērtība, un pat niecīgā vietnē ir sava veida dati. Varbūt lietotājvārds un parole, ko izmantojat visos tiešsaistes kontos? Ja jums pieder mazs uzņēmums, jūsu vietne atspoguļo jūsu zīmolu un reputāciju, kā arī daudz vairāk vērtīgas informācijas, kas pieder ne tikai jums, bet arī klientiem.

Ja šodien esat saskāries ar Forbes, The Economist vai jebkuru citu interneta drošības uzņēmumu rakstiem, ļoti iespējams, ka jūs zināt terminu “Dati ir jaunā eļļa”. Tas ir kļuvis par vienu no visvērtīgākajiem aktīviem, kas šodien ir pieejami tiešsaistē (un tāpēc mēs redzam VPN pieaugumu), un tāpat kā jebko, to var nozagt un tirgot vai apmainīt.

Attēla kredīts: Deivids Parkins

Kibernoziedzniekiem būs vienalga, ja jūsu vietne ir maza, viņi izmanto rīkus, kas bezmaksas testē katru vietni, ar kuru viņi sastopas, vienkārši vācot informāciju. Ja viņi nevar izmantot informāciju, viņi to vienmēr var pārdot kādam citam, kurš to var.

Tā kā lielākajai daļai no mums fiziski nepieder un netiek uzturēts aprīkojums, kurā mēs mitinam savas vietnes, mēs apskatīsim vietņu drošības nefiziskos aspektus. Tas attiecas uz divām galvenajām jomām; 1) pašas vietnes nodrošināšana un 2) datu, kurus klienti jums sniedz, nodrošināšana.

Ņemiet vērā, ka par klientu var uzskatīt ikvienu, kas apmeklē jūsu vietni, ne tikai tos, kuri no jums veic pirkumus.

1. Atjauniniet savus skriptus un rīkus

Pārliecinieties, ka jūsu vietnes platforma un visi citi jūsu izmantotie skripti ir atjaunināti. Katra cilvēcei zināmā programmatūra tiek izlaista ar kļūdām un iespējamām drošības nepilnībām. Pat tiem, kas tiek regulāri atjaunināti, būs šīs nepilnības. Nepieciešama tikai viena ievainojamība, un kibernoziedznieki varēs piekļūt. Nodrošinot regulāru atjaunināšanu, tiek samazinātas drošības nepilnību iespējas.

Tas ir īpaši svarīgi tiem, kas izmanto tīmekļa rīkus, kas ir atvērtā koda. Pēc sava rakstura atklātā pirmkoda rīki atstāj neaizsargātus pret tiem, kas meklē ieguvumus. Lai to apkarotu, ir daudz rīku, kurus varat izmantot, lai palīdzētu jums veikt pārbaudi.

Izmēģini

Lai sāktu darbu, izmēģiniet LastPass, Dashlane vai KeePass. Daži ir bez maksas, citi – ne.

3. Izmantojiet HTTPS un SSL

Daudzi cilvēki joprojām ļoti maz zina par HTTP un SSL, taču kā vietnes īpašniekam tie ir svarīgi.

Tiem, kas darbojas tiešsaistes veikalos vai veic jebkāda veida darījumus jūsu klientiem tiešsaistē, SSL NAV obligāts. SSL sertifikātus var iegūt no daudziem avotiem, taču vislabāk ir iegūt sertifikātus no cienījamiem pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, SSL.com.

Alternatīvi, daudzi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, piemēram, A2Hosting un SiteGround, darbojas arī kā trešās puses tālākpārdevējs un var tos jums pārdot..

Digicert specializējas SSL sertifikātos, un tam ir pieejamas dažādas iespējas

Ja jūs tikko sākat darbu, paziņojiet savam tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam, ka plānojat izveidot e-komercijas vietni, un ir iespējams, ka viņiem būs pakešu darījums, kas satur visu nepieciešamo. .

Starp citu, pat ja jūs nedomājat pārvaldīt e-komercijas vietni, šodien tīmekļa uzņēmumi arī piesardzīgi rūpējas par drošību.

Piemēram, Google tagad kā sarunu signālu izmanto HTTPS. To darot, viņi palīdz nodrošināt, ka cilvēki, kuri izmanto viņu meklētājprogrammu, tiks novirzīti uz autentiskām un drošām vietnēm.

Pat dažas banku vietnes nav drošas, un daudzi pārlūkprogrammas to tagad atzīst!

Slāņa 7 DDoS aizsardzībaSSL sertifikāts AtbalstsBezmaksas izmēģinājuma versija30 dienas30 dienas30 dienas

Apmeklējiet tiešsaistē: Incapsula.com

3. Mākoņa aizdegšanās

Mākoņa uzliesmojums ir vairāk pazīstams kā satura izplatīšanas tīkla (CDN) reputācija, un tas galvenokārt ir arī iemesls, kā tas ir izveidojis stabilu vārdu, nodrošinot klientu vietnes pret izplatītā pakalpojumu atteikuma (DDoS) uzbrukumiem. Atkal, tāpat kā Incapsula, Cloudflare cenu līmeņi ir diezgan neskaidri.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me