Pārskats par Surfshark

Surfshark ir relatīvs jaunpienācējs virtuālā privātā tīkla (VPN) ainā un parādījās ar sprādzienu.


Tikai aptuveni gada laikā viņi varēja izvietot lielu tīklu ar vairāk nekā 800 serveriem aptuveni 50 valstīs. Pirmais, kas mani pamudināja, bija ziņas, ka tā atrodas Britu Virdžīnu salās (BVI).

BVI, kā mēs zinām, ir Lielbritānijas aizjūras teritorija, bet tai nav zināmu datu saglabāšanas likumu, par ko runāt, un tai ir sava atsevišķa tiesu sistēma. Tas padara to par ideālu bāzi VPN uzņēmumiem, jo ​​tā ir daļa no viņu pamatdarbības – anonimitāte.

Paturot to prātā, es parakstījos uz divu gadu plānu un ielēcu iekšā, vadot to pa darbiem.

Vai Surfshark kandidēs uz rūpīgu pārbaudi savā dienestā? Noskaidrosim.

Surfshark pārskats

Par uzņēmumu

 • Uzņēmums: Surfshark Ltd.
 • Dibināta: 2018. gadā
 • Valsts: Britu Virdžīnu salas
 • Vietne: https://surfshark.com

Izmantojamība & Specifikācijas

 • Neierobežots ierīču skaits
 • Atbalsta gandrīz visas ierīces
 • Šifrēšana
 • Vētraina & P2P atļauts
 • Atbloķē Netflix, Hulu, BBC iPlayer
 • Vairāk nekā 800 serveru
 • Darbojas Ķīnā

Surfshark mīnusi

 • Ierobežoti P2P serveri ar sliktu ātrumu
 • Ātrākais serveris nav obligāts

Cena

 • USD 11,95 mēnesī par abonementu
 • USD 3,75 mēnesī par abonementu uz 12 mēnešiem
 • USD 1,94 mēnesī par abonementu uz 36 mēnešiem

Spriedums

Surfshark pārbauda daudzas pareizās rūtiņas, kas veido labu VPN – ātrumu, drošību un anonimitāti. Tagad tas ir manas izlases saraksta augšgalā.

Surfshark plusi

1. Nav reģistrēšanas

Piezīmes par reģistrēšanos no Surfshark zināšanu bāzesPiezīmes par reģistrēšanos no Surfshark zināšanu bāzes

Kā jau iepriekš minēju, pirmā lieta, kas man lika ņemt vērā Surfshark, bija BVI bāze, no kuras tā darbojas. Tas ļoti labi atbalsta politiku, kas uzņēmumam ir nepiederoša. Tas apgalvo, ka īpašiem mērķiem glabā tikai ierobežotu daudzumu lietotāju datu.

Pēc viņu teiktā, vienīgā saglabātā informācija ir jūsu e-pasta adrese un daži norēķinu dati gadījumā, ja tiek pieprasīta atmaksa. Viņu pierakstīšanās process, šķiet, to apstiprina, un to dara arī viņu kontu pārvaldības panelī pieejamā informācija. Vienīgais, kas redzams, ir jūsu e-pasta adrese un iestatījumi.

Papildus, Surfshark arī apgalvo, ka ir izgājis neatkarīgu auditu, bet man jāuzsver, ka audits tika veikts tikai viņu Google Chrome paplašinājumā.

2. Droša un anonīma pārlūkošana

Tāpat kā lielākajā daļā VPN, arī Surfshark ir pieejams protokols, no kura jūs varat izvēlēties. Te gan izvēles iespējas ir nedaudz ierobežotākas nekā parasti. Jums ir piekļuve tikai IKEv2, OpenVPN (TCP vai UDP) un mazpazīstamam protokolam, ko sauc par Shadowsocks..

Shadowsocks iekļaušana sākumā bija nedaudz pārsteidzoša, jo tā izstrādātājam tika lūgts pārtraukt darbu pie koda un noņemt to no GitHub, kur tas tika koplietots. Protokols tomēr paliek dzīvs, un tagad tam ir sava vietne: Shadowsocks.

Iespējams, ka šī protokola izmantošana būs noderīga kontinentālās Ķīnas lietotājiem, lai viņi varētu iet garām Lielajam ugunsmūrim.

3. Plašs lietotņu klāsts

Surfshark ir plašs lietotņu klāsts, kuru varat izmantot, lai instalētu to gandrīz jebkura veida savienotā ierīcē. Tas ietver visu, sākot no plaši izmantotajām Windows un Linux vai Mac platformām līdz mobilajām ierīcēm un pat viedajiem televizoriem un dažiem maršrutētājiem.

Ir arī varianti, kurus varat izmantot populāros pārlūkos, piemēram, Chrome un Firefox. Jāatzīmē, ka pārlūka Chrome paplašinājumu Surfshark revidēja neatkarīga firma 2018. gada beigās, veicot tikai divus nelielus trūkumus.

4. Lielisks klientu atbalsts

Jaunākie tērzēšanas ieraksti ar Surfshark atbalstuViens no maniem tērzēšanas ierakstiem ar Surfshark atbalstu.

Pārbaudot viņu klientu atbalstu, es katru reizi biju ļoti apmierināts ar rezultātiem. Es divreiz sazinājos ar viņiem, vienu reizi veicot pārdošanas pieprasījumu un vēl vienu ar tehniska rakstura jautājumu. Abas reizes atbildes bija ātras (dažu sekunžu laikā).

Es arī priecājos par zināšanu līmeni, ko parādīja viņu atbalsta personāls, kurš spēja ātri un efektīvi atrisināt manas problēmas.

5. Neierobežoti savienojumi

Jautājumi par to ierīču skaitu, kuras jums var būt savienojums ar VPN, ir aktualizēti tikai aptuveni pēdējā gada laikā. Agrāk mums galvenokārt bija jārūpējas par vienas statiskās un vienas mobilās ierīces (parasti) aizsardzību..

Mūsdienās, pateicoties IoT, praktiski viss ir savienots ar internetu. Vienā mājsaimniecībā var būt līdz 10 ierīcēm, kas savienotas ar dažādiem tīkliem. Piemēram, manā vietā ir trīs mobilie tālruņi, trīs planšetdatori, divi galddatori, viens klēpjdators, maršrutētājs un viedais televizors!

Surfshark ir viens no nedaudzajiem VPN pakalpojumiem, kas neierobežo vienlaicīgi izmantojamo savienojumu skaitu. Tiesa, tā varētu nebūt lieliska lieta, bet tas vienkārši prasa vienu bažas punktu tieši pie tāfeles.

6. Fantastiski ātrumi

VPN ātruma apspriešana ir pavisam cita tārpu tvertne, tāpēc, ja neesat pārliecināts, kas liek jūsu VPN darboties ātri (vai lēni), iepazīstieties ar manu VPN rokasgrāmatu šeit. Pirms Surfshark testēšanas es vispirms vadīju ātruma testu manā līnijā, lai tajā laikā izmērītu tā ātrumu;

Surfshark ātruma tests - Etalons (bez VPN): Pārbaudes laikā es saņēmu 300+ Mbps uz 500Mbps līnijuEtalons (bez VPN): Pārbaudes laikā es ieguvu 300+ Mb / s ātrumu 500Mbps līnijā

Ātruma pārbaude – Āzija (Singapūra)

SurfShark ātruma tests no Singapūras (faktisko rezultātu skatīt šeit).

Es savam Āzijas reģiona testam izvēlējos Singapūru, jo tai ir viena no labākajām infrastruktūrām un tā ir nozīmīgs tranzīta centrs starptautiskiem savienojumiem. Ja godīgi, man acis gandrīz izlēca no galvas, redzot, ka pakārtotajā testā varēju sasniegt 200Mbps.

Rezultāts ir vienkārši labākais, ko līdz šim esmu saskārusies, un pāris reizes atkārtoju testu tikai tāpēc, lai pārliecinātos, vai tas ir pareizs (tas bija).

Ātruma pārbaude – Eiropa (Nīderlande)

SurfShark ātruma tests no Nīderlandes (faktisko rezultātu skatīt šeit).

Tikpat labi bija arī ātrumi no mana savienojuma ar Eiropā bāzēto VPN serveri, jo brīdinošā zīme lielākoties atradās ilgākajā ping lag.

Ātruma pārbaude – ASV (Sietla)

Surfshark ātruma tests - SurfShark ātruma tests no Amerikas Savienotajām Valstīm (faktisko rezultātu skatīt šeit).SurfShark ātruma tests no Amerikas Savienotajām Valstīm (faktisko rezultātu skatīt šeit).

No ASV bāzēta VPN servera ātrums man atkal samazinājās. Tas parasti tiek gaidīts, jo esmu fiziski tik tālu no ASV, cik iespējams. Neskatoties uz to, 91 Mb / s joprojām ir lielisks rezultāts un teorētiski vairāk nekā pietiekami, lai straumētu video pat ar 8K jaudu.

Ātruma pārbaude – Āfrika (Dienvidāfrika)

Surfshark ātruma tests - SurfShark ātruma tests no Dienvidāfrikas (faktisko rezultātu skatīt šeit).SurfShark ātruma tests no Dienvidāfrikas (faktisko rezultātu skatīt šeit).

Āfrika bija parastā melnā aita ģimenē, taču tā joprojām uzrādīja labāku rezultātu, nekā es varētu iegūt no citiem VPN pakalpojumiem. 47 Mb / s var izklausīties nedaudz lēni, ja jūs salīdzināt to ar manu noklusējuma līnijas ātrumu, taču tas noteikti ir pietiekami pat 4K video straumēšanai..

7. Netflix darbojas

Netflix darbojas, tāpēc es nedomāju, ka ir par daudz citu, lai par to diskutētu. Jāatzīmē, ka, tā kā serveriem ir aizvien vairāk attālināti, ir nedaudz pamanāma kavēšanās lapu ielādēšanā Netflix. Nedaudz kaitinošs, bet straumēšana joprojām darbojas labi.

8. Surfshark nāk par neticamām cenām

surfshark jaunākās cenasSurfshark 36 mēnešu plāns, kura cena ir USD 1,94 mēnesī.

Ja apsverat iespēju izmantot Surfshark ikmēneša maksājumu plānā, maksa ir aptuveni tāda pati kā jebkuram citam tirgū esošajam VPN pakalpojumam. Tur, kur tas patiesībā spīd, ir viņu pagarinātajā viena un trīs gadu plānā (12/36 mēneši), kura cena ir tikai USD 3,75 un USD 1,94 mēnesī.

Šī ir viena no zemākajām cenām, ko esmu redzējis, un, tiklīdz jūs to savienojat pāri ar gandrīz neticamo Surfshark sniegumu – darījumu, kuru ir ļoti grūti pārspēt. Personīgi es uzskatu, ka viena gada līgums ir arī ideāls pierakstīšanās periods – ne pārāk garš, ne īss.

Es pārbaudīju pie viņu atbalsta personāla un apstiprināju, ka šī cena, par kuru jūs pierakstāties, būs spēkā arī atjaunošanas gadījumā. Tas nozīmē, ka, ja jūs pierakstāties uz trīs gadu plānu ar cenu 69,99 USD, atjaunošanas laikā cenu pieaugums netiek veikts.

Salīdziniet Surfshark cenu noteikšanu ar citiem VPN pakalpojumiem

VPN pakalpojumi *12–24 vai 36 mēneši
Surfshark3,75 USD / mēn1,94 USD / mēn
ExpressVPN8,32 USD / mēn8,32 USD / mp
Ātrākais VPN2,49 USD / mēn2,49 USD / mēn
NordVPN6,99 USD / mēn3,99 USD / mēn
PureVPNUSD 5,81 mēnesīUSD 3,33 mēnesī
TorGuard4,99 USD / mēn4,99 USD / mēn
VyprVPNUSD 5,00 mēnesīUSD 5,00 mēnesī
IP pazūd3,25 USD / mēn3,25 USD / mēn

* Piezīme – precīza cena tika pārbaudīta 2019. gada jūlijā. Noklikšķiniet uz saitēm, lai lasītu mūsu pārskatus un ātruma testa rezultātus par katru VPN pakalpojumu. 

Surfshark mīnusi

1. Ierobežoti P2P serveri ar sliktu ātrumu

Surfshark – nav labākais VPN Torrent freaks.

Pirmais, kas jums jāzina, ir tas, ka Surfshark ierobežo P2P vai Torrenting līdz nedaudzām vietām; Kanāda, Vācija, Itālija, Japāna, Nīderlande, Lielbritānija, ASV. Man tas jo īpaši attiecas, jo vistuvāk manai atrašanās vietai būtu Japāna.

Tomēr, kā redzams no iepriekšminētā ātruma testa, Japānas serveris man joprojām darbojās salīdzinoši labi. Diemžēl tas nešķita ļoti labi pārvērties straumē.

Jūs varat straumēt ar Surfshark, bet lēnām.

Es vadīju testa straumju komplektu, meklējot filmas ar visaugstāko iesējumu, kuras es varētu atrast, lai atzīmētu, kā tās darīs. Torrent lejupielādes ātrums bija neliela daļa no pārbaudītā ātruma nezināmu iemeslu dēļ.

Tas notika pāris reizes, kad es izmēģināju dažādas lietas, piemēram, serveru apmaiņu vai dažādu failu kopu izmantošanu. Patiesībā Surfshark vienkārši nešķiet, ka tik ļoti vēlas spēlēt ar P2P. Jūs VARAT straumēt, bet lēnām.

2. Ātrākais serveris nav pilnīgi pareizs

Pirmoreiz palaižot lietotni Surshark VPN, es gribēju redzēt, cik labi tā tiks galā ar visu pēc noklusējuma noteikto. Viss, ko es izdarīju, bija to instalēt, ievadiet savus akreditācijas datus un pēc tam noklikšķiniet uz “ātrākais serveris”. Es biju savienots ar vietējo serveri, kur es esmu, – ar nepatīkamiem rezultātiem. Tas pats notika ar opciju “Tuvākais serveris”.

Es ieteiktu vispirms to izmēģināt, bet, ja jūs saņemat drausmīgus rezultātus, izvēlieties alternatīvu serveri. Personīgi mana situācija vislabāk darbojās, izveidojot savienojumu ar Singapūrā bāzētu Surfshark serveri.

Surfshark instalēšana savās ierīcēs

SurfShark iestatīšana operētājsistēmā Windows 10

1. Lietotne SurfShark

VPN iestatīšana operētājsistēmā Windows 10, izmantojot lietotni Windows lietotne Surfshark ir viegli iesācējiem (apmeklējiet Surfshark tiešsaistē)

Ir divi galvenie SurfShark iestatīšanas veidi operētājsistēmā Windows 10. Pirmais un vienkāršākais veids ir izmantot SurfShark piedāvāto lietotni. Šī metode ir vēlama, jo, ne tikai ērtības, tai ir arī citas tām iebūvētās funkcijas.

Lai instalētu lietotni:

 1. Apmeklējiet vietni Surfshark un lejupielādējiet Windows lietotni
 2. Veiciet dubultklikšķi uz instalēšanas faila, lai sāktu iestatīšanu
 3. Kad instalēšana ir pabeigta, noklikšķiniet uz Palaist, lai palaistu lietotni

Kad lietotne darbosies, jums tiks lūgts vai nu pieteikties savā kontā, vai arī izveidot jaunu. Ja vēl neesat reģistrējies pakalpojumam, izvēlieties reģistrēt kontu. Ja jums jau ir konts, ievadiet savu e-pasta adresi un paroli.

Lai izveidotu savienojumu ar SurfShark serveri, varat noklikšķināt uz pogas “Savienot” un ļaut Surfshark izvēlēties sev labāko serveri, vai arī cilnē “Vietas” noklikšķiniet uz opcijas, ja vēlaties izveidot savienojumu ar kādu konkrētu valsti / serveri. Surfshark ir vairāk nekā 1000 VPN serveru 61 valstī, ar kuriem varat izveidot savienojumu.

2. Manuāla instalēšana operētājsistēmā Windows

VPN iestatīšana operētājsistēmā Windows 10, izmantojot manuālu instalēšanu OpenVPN GUI saskarne ir atdalīta no jūsu galvenās Windows instalācijas.

Veids, kā manuāli iestatīt SurfShark operētājsistēmā Windows, ir atkarīgs no tā, kādu protokolu vēlaties izmantot.

Dažādi VPN protokoli piedāvā atšķirīgus drošības un veiktspējas līmeņus. Lai uzzinātu vairāk par to, izlasiet mūsu VPN rokasgrāmatu. Es parasti dod priekšroku OpenVPN tās labākas drošības dēļ, salīdzinot ar citiem esošajiem protokoliem.

Lai manuāli iestatītu Surfshark OpenVPN operētājsistēmā Windows:

 1. Lejupielādējiet OpenVPN GUI un instalējiet to
 2. No VPN pakalpojumu sniedzēja lejupielādējiet OpenVPN konfigurācijas failus (parasti ZIP failā). Es iesaku šos failus ekstrahēt atsevišķā mapē OpenVPN instalācijas direktorijā (piemēram, C: \ Lietotāji \ Jūsu lietotājvārds \ OpenVPN \ config)
 3. Palaidiet OpenVPN lietojumprogrammu
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz OpenVPN ikonas paziņojumu apgabalā
 5. Izvēlieties vajadzīgo serveri un pēc tam noklikšķiniet uz Savienot.
 6. Ievadiet savu lietotājvārdu un paroli

VPN iestatīšana operētājsistēmā Android

VPN iestatīšana android Play veikalā vienkārši meklējiet savu VPN pakalpojumu sniedzēju

Ņemot vērā mobilo ierīču apstrādes vienkāršību, SurfShark iestatīšana operētājsistēmā Android, iespējams, ir vienkāršākā no visām metodēm:

 1. Ierīcē palaidiet lietotni Play veikals
 2. Meklējiet Surfshark un instalējiet to
 3. Startējiet lietotni un piesakieties, izmantojot savus akreditācijas datus
 4. Lai sāktu pakalpojumu, noklikšķiniet uz pogas Pieslēgties

Varat arī izvēlēties izvēlēties savu atrašanās vietu no lietotnes serveru / valstu saraksta.

Iestatīšana operētājsistēmā iOS

VPN iestatīšana operētājsistēmā iOS Uz mobilajām ierīcēm balstītie VPN ir vienkārši lietojami

VPN iestatīšanai iOS ierīcē vajadzētu būt vienkārši, tāpat kā Android platformā:

 1. App Store atrodiet lietotni Surfshark
 2. Lejupielādējiet un instalējiet lietotni
 3. Kad tas ir izdarīts, vienkārši palaidiet lietotni un nospiediet pogu Savienot

Uz pārlūkprogrammu balstītu SurfShark savienojumu iestatīšana

SurfShark ir pārlūka bāzes paplašinājums (gan pārlūkam Chrome, gan Firefox), kuru varat izmantot.

Ieslēdzot VPN Chrome Pārlūks

VPN iestatīšana pārlūkā Chrome Izmantojot Chrome paplašinājumu, jūs varat kontrolēt visas Surfshark funkcijas

 1. Apmeklējiet Chrome interneta veikalu un meklējiet savu VPN paplašinājumu
 2. Kad atrodat pareizo, noklikšķiniet uz “Pievienot pārlūkam Chrome”.
 3. Noklikšķiniet uz paplašinājuma ikonas pārlūka rīkjoslā
 4. Ievadiet pieteikšanās akreditācijas datus
 5. Nospiediet pogu Ātrais savienojums un esat pabeidzis

Ieslēdzot VPN Firefox Pārlūks

VPN iestatīšana pārlūkprogrammā Firefox Uz pārlūku balstītie VPN ir ātri un viegli instalējami

 1. Noklikšķiniet uz Izvēlne (ikona ar trim horizontālām līnijām) un noklikšķiniet uz “Papildinājumi”.
 2. Atrodiet savu VPN pakalpojumu sniedzēju un noklikšķiniet uz tā
 3. Noklikšķiniet uz “+ Pievienot Firefox”.
 4. Pēc instalēšanas rīkjoslā noklikšķiniet uz ikonas un ievadiet savus akreditācijas datus
 5. Vienkārši noklikšķiniet uz “Ātrais savienojums”, un jūs esat gatavs doties

Surfshark iestatīšana maršrutētājos

iestatot VPN maršrutētājos VPN var uzstādīt dažiem maršrutētājiem, taču to veiktspēja bieži ir ierobežota.

Pirms mēs sākam, ir svarīgi saprast dažas lietas par VPN un maršrutētājiem. Tā kā VPN bieži izmanto smago šifrēšanu, maršrutētāju veiktspēja bieži tiek negatīvi ietekmēta to ierobežoto aparatūras iespēju dēļ.

Arī ne visi maršrutētāji atbalstīs VPN. Ja vēlaties maršrutētājā izmantot VPN, pārliecinieties, ka tas to spēj pirms reģistrēšanās pakalpojumam! Līdzīgi kā ar manuālo konfigurēšanu operētājsistēmā Windows, vispirms būs jālejupielādē Surfshark OpenVPN konfigurācijas faili. Tad:

 1. Pierakstieties maršrutētāja administrēšanas panelī
 2. Izvēlnē noklikšķiniet uz “VPN”, pēc tam uz “OpenVPN”.
 3. Atlasiet “OpenVPN klients” un noklikšķiniet uz “Pievienot profilu”.
 4. Atlasiet cilni OpenVPN un aizpildiet savus akreditācijas datus
 5. Noklikšķiniet uz “Izvēlēties failu”, lai atlasītu OpenVPN konfigurācijas failu, pēc tam noklikšķiniet uz Augšupielādēt.
 6. Noklikšķiniet uz Labi

Kad tas ir izdarīts, profilam vajadzētu parādīties zem maršrutētāja VPN savienojumu saraksta. Lai sāktu jebkuru no tām, izvēlieties vajadzīgo un blakus tam noklikšķiniet uz pogas Aktivizēt.

Verdikts: Surfshark veido viļņus!

Parasti es esmu vienmērīgs recenzents un man patīk nosvērt pēc iespējas vairāk faktoru. To mazina gan personīgā pieredze, gan es darīju visu iespējamo, lai no tā nerastos aizspriedumi. Bez šaubām, šoreiz varu teikt, ka esmu ļoti pārsteigts par to, ko piedāvā Surfshark.

Pakalpojums pārbauda daudzas pareizās rūtiņas, kas veido labu VPN, – ātrumu, drošību un anonimitāti. Ir daži “uzmundrinājumi”, ko daudzi VPN pakalpojumi izmanto, lai izceltu konkurenci, un es uzskatu, ka koncentrēšanās uz pamata pakalpojumiem ir prātīgs solis..

Surfshark tagad ir manas izlases saraksta augšgalā.

Atgādinājums –

Surfshark mīnusi

 • Ierobežoti P2P serveri ar sliktu ātrumu
 • Ātrākais serveris nav obligāts

Alternatīvas

Lai redzētu vairāk VPN pakalpojumu izvēles, apskatiet mūsu 10 labāko VPN pakalpojumu sarakstu.

Nopelnīt informācijas atklāšanu – Šajā rakstā mēs izmantojam saistītās saites. WHSR saņem nosūtīšanas maksu no šajā rakstā minētajiem uzņēmumiem. Mūsu viedokļi ir balstīti uz reālu pieredzi un reāliem testa datiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map