44 sposoby, aby stać się autorytetem w swojej niszy

Chcesz zostać autorytetem w niszy swojego bloga? Stanie się autorytetem nie tylko potwierdza twoją reputację i wiedzę, ale jest też pewnym sposobem na zarabianie na życie i zarabianie na swoim blogu. W jaki sposób?


Odpowiedź na pytanie „Dlaczego”: korzyści z bycia autorytetem

Nie ma lepszego sposobu na budowanie swojej reputacji jako osoby wpływowej niż zostać autorytetem.

1. Zaufanie Konsumenci kupują od blogerów, którym ufają, nawet jeśli ich nie znają. W 2012 r. Neilsen przeprowadził badanie wykazujące, że 92% konsumentów zaufało rekomendacjom od osób prywatnych w stosunku do marek.

2. Autorytet Przedstawiciele władz są zapraszani na podcasty i programy telewizyjne online. W ciągu ostatnich 2 lat zostałem zaproszony do udziału w seminariach internetowych i programach internetowych w oparciu o moje doświadczenie w swojej niszy.

3. Zarób zaliczkę Blogerom i autorom ebooków oferowane są umowy z wydawnictwami. Na przykład Angela England otrzymała na podstawie bloga kontrakt oparty na niej wcześniej i współpracował z innymi.

4. Uzyskaj bezpłatny czas telewizyjny Lokalne programy telewizyjne zapraszają ekspertów do dyskusji na różne tematy. Od małego, lokalnego znajomego blogera po założyciela Naturally Savvy, blogerzy są proszeni o poranne programy w lokalnej sieci lub zapraszani na programy takie jak Good Morning America, aby robili segmenty, a nawet regularne utwory.

5. Opłaty za mówienie Blogerzy z autorytetem mogą łatwo zabrać głos na konferencji, szczególnie jeśli masz powiązania. Mój pierwszy występ mówił o SEO w iRetreat. Pomogło mi to, że konferencja była nowa i znałem liderów.

44 sposoby, aby stać się autorytetem w swojej niszy

Jak zostać wpływowym w swojej niszy

Jak zostać autorytetem? Nie ma tylko jednej drogi naprzód. Oto 44 sposoby na zdobycie referencji i zostania ekspertem w swojej niszy.

 1. Być wszędzie. Konferencje online, offline – im bardziej jesteś widoczny, tym lepiej.
 2. Zróżnicuj swoje treści. Wideo, infografiki, długi artykuł, media społecznościowe. To pokaże ci, co działa i pomoże ci wyhodować wszędzie.
 3. Mów w nowych, małych miejscach w swojej niszy. Wykorzystaj Blab, Facebook Live lub Periscope, aby rozwijać swoje umiejętności mówienia i portfolio.
 4. Wpis gościnny dla innych. Tej wiosny napisałem gościa z kampanii „błyskawicznej” dla kilku przyjaciół, którzy są uważani za liderów w mojej niszy na podobne tematy. Potem zacząłem dostawać dużo boisk!
 5. Wspieraj innych. Gdy masz porozumienie z dużymi liderami lub małymi blogerami, wspieraj ich przyczyny za pomocą tagów, wykrzykiwania, postów, udostępniania i promocji.
 6. Zwiększ swój zasięg. Zapomnij o wyświetleniach stron. Skoncentruj się na rozwijaniu i angażowaniu obserwujących za pośrednictwem mediów społecznościowych i subskrybentów poczty e-mail.
 7. Naładuj, co jesteś wart. Wpływowi z autorytetem dzielą się dobrymi radami, ale nigdy nie pracują za darmo.
 8. Udzielaj współczujących rad. Mów z doświadczenia, nie będąc nachalnym lub daj im znać, jak możesz pomóc.
 9. Nie bądź dupkiem. Trzymaj dowcipy w dobrym guście, nie zniechęcaj religii i kandydatów politycznych, unikając nazywania ludzi nazwami „głupi”. Nigdy nie wiadomo, kiedy ktoś będzie chciał zniszczyć twoją reputację w odpowiedzi.
 10. Pisz jak dziennikarz. Odpowiednio kredytuj artykuły, sprawdzaj tytuły osób, popraw pisownię i gramatykę oraz korzystaj z wiarygodnych źródeł. Jest to konieczne, jeśli piszesz o kontrowersyjnych tematach.
 11. Twórz jak profesjonalny producent. Nawet jeśli skonfigurowane za kulisami sceny są połączone, filmy i zdjęcia muszą wyglądać idealnie. Sprawdź oświetlenie, cienie, odblaski, dźwięk, tło itp., Jakbyś był w profesjonalnym studio.
 12. Nie plagiatuj. Zainspiruj się innymi blogerami, ale nigdy nie kradnij ich pracy. Oferty kredytowe i kupuj zdjęcia. Plagiat zniszczy twoją reputację.
 13. Oddaj swoją inspirację publicznie. Kiedy jesteś zainspirowany, śmiało daj znać temu wpływowemu, tagując go w mediach społecznościowych i dziękując mu.
 14. Udostępnij swój dowód społeczny. Czy post stał się wirusowy? Masz wyróżnienie w Huffington Post? Rozmawiałeś lub organizowałeś wydarzenie? Utwórz obraz miejsca, w którym zostałeś wyróżniony, aby zwiększyć swoją wiarygodność.
 15. Weź udział we wszystkich konferencjach, które możesz. Uczestnicząc, łącz się z ludźmi, aby znaleźć swoje plemię i pozostać w kontakcie. Pamiętaj, aby powiedzieć „cześć” również mówcom i liderom.
 16. Ciągle doskonal się i ucz się swojego tematu. Nie ma nic gorszego niż ostatni post z nieaktualnymi informacjami. Bądź na bieżąco na swój temat, a także najnowsze najlepsze praktyki dla wpływowych.
 17. Czyńcie rzecznictwo w swojej niszy. Przekaż słowo o przyczynie. Zbieranie podpisów, dzielenie się petycjami, wykonywanie połączeń telefonicznych i wiele innych spraw, aby uczynić cię skutecznym adwokatem i autorytetem.
 18. Odpowiedz fachowo na pytania. Przeprowadź badania i sprawdź swoją odpowiedź, ale nie odpowiadaj na to, czego nie wiesz. Zamiast tego skontaktuj się z innymi, aby uzyskać odpowiedzi, których potrzebujesz.
 19. Współpracować. Praca z innym wpływowym na poziomie lub powyżej twojego poziomu powinna być wzajemnie korzystna.
 20. Popraw swoje błędy. Jeśli odpowiesz na coś niepoprawnie lub zmieniłeś zdanie na dany temat, potwierdź to.
 21. Twórz listy liderów myśli. Jeśli znasz innych liderów w swojej niszy, którzy regularnie publikują informacje, których potrzebuje Twój cel, oznacz i podziel się swoją pracą.
 22. Pomóż blogerom za tobą. Znasz kogoś, kto przychodzi do swojej niszy? Nie oznaczaj ich i nie opisuj, daj im możliwości, których nie możesz zaakceptować.
 23. Szanuj. Jedną wspólną cechą większości myślących liderów jest szacunek dla innych, nawet ich krytyków. Zachowaj klasę we wszystkich kontaktach.
 24. Nie krytykuj marek. Marki, z którymi myślisz, że nigdy nie będziesz pracować, mogą współpracować z Twoimi potencjalnymi klientami. W przypadku reklamacji przejdź do obsługi klienta zamiast mediów społecznościowych.
 25. Unikaj gorących tematów poza swoją niszą. Bądź sobą i bądź autentyczny, ale udział w debatach pełnych witriolu nie wygląda profesjonalnie, nawet jeśli próbujesz być „głosem rozsądku”.
 26. Stań w obronie niesprawiedliwości w swojej niszy. Mały facet został zmiażdżony przez dużą organizację? Bloger niesprawiedliwie rozmazany? Znalazłeś skradzioną zawartość, która należy do kogoś innego? Mów głośno i pomóż bliźniemu.
 27. Nie pukaj innych blogerów ani autorytetów. Widziałem, jak ten zranił blogerów, nawet gdy wszyscy byli „zgodni”. Chociaż dobrze jest bronić kogoś, pamiętaj, że prawdopodobnie nie znasz wszystkich faktów.
 28. Połącz się ze swoją publicznością za pomocą transmisji na żywo. Ludzie chcą cię widzieć w akcji dzięki serwisom Facebook Live, Periscope, YouTube lub Blab.
 29. Bądź bezinteresowny. Nie każde działanie powinno odbywać się za wynagrodzeniem lub wynagrodzeniem. Nie spiesz się, aby pomóc komuś w potrzebie.
 30. Bądź miły dla wszystkich. Jeśli ktoś cię podpali, odpowiedz uprzejmie. Często rozprasza ludzi i sprawia, że ​​dobrze wyglądasz. Jeśli nadal są niegrzeczni, usuń je lub zablokuj.
 31. Nie spamuj. Wpływowi są tutaj, aby zarabiać pieniądze – nie ma się czego wstydzić, ale jeśli zawsze próbujesz coś sprzedać, ludzie się odwrócą. Zrównoważ swój blog i media społecznościowe z prawdziwym tobą, a nie tylko ze sprzedażą.
 32. Przekonaj, nie sprzedawaj. Nawiąż kontakt z ludźmi, którzy mają problem, który miałeś i który rozwiązałeś. Będą chcieli to wiedzieć i mogą nawet kupić od ciebie, ale najpierw musisz zbudować relację.
 33. Nie bądź nachalny. Możesz odciągnąć ich od swojego bloga i swoich produktów. Jeśli nie wiesz, jak przekonać kogoś do zostania lojalnym obserwatorem, przeć szkolenie w zakresie marketingu i sprzedaży.
 34. Mów bezpośrednio do swojego plemienia. Nie marnuj czasu na rozmowę ze wszystkimi. Skieruj swój idealny czytelnik lub klienta.
 35. Twórz seminaria internetowe. Są to świetne okazje do podzielenia się swoją wiedzą i zdobycia kolejnych.
 36. Odpowiedz na pytania, na które nikt nie odpowiada. Wiele lat temu miałem wirusowego posta na temat zmiany bloga z Movable Type na WordPress, ponieważ nikt nie miał odpowiedzi.
 37. Być wyjątkowym. Co wyróżnia Cię w swojej niszy? Może to być twój wiek, lokalizacja, sposób, w jaki zacząłeś, Twoje dochody itp.
 38. Uczyń służenie innym swoją misją. Po znalezieniu idealnego klienta zrób wszystko, co w jego mocy, aby mu służyć.
 39. Zaufaj swojemu jelitowi. Jeśli coś jest nie tak, wyłącz to. Nigdy tego nie poczujesz, jeśli tego nie zrobisz.
 40. Bądź autentyczny. Ostatnio dostałem markę, którą miałem w łazience za dobrą zapłatę. Czułem się niekomfortowo z niektórymi składnikami tego konkretnego produktu, więc odrzuciłem projekt.
 41. Promuj rzeczy, w które wierzysz. Po odrzuceniu tego projektu, wybrałem marki, które lubiłem, w tym samym tempie.
 42. Pogłęb swoją niszę. Niszę jak najściślej, o ile jest do tego spora grupa odbiorców.
 43. Uwierz w siebie. Zbyt wielu blogerów uważa, że ​​są za małe lub mają za mało doświadczenia. Zbuduj swoją reputację i doświadczenie na własną rękę.
 44. Wykonaj pracę. Sukces nie przychodzi z dnia na dzień, nawet dla blogerów. Odrzuć schematy „zdobądź ruch / szybko się wzbogacaj” i włóż wysiłek w treści, marketing, promocje i tworzenie sieci.

Skorzystaj z 44 sposobów budowania autorytetu w swojej niszy, aby stać się lepszym blogerem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map