9 strategii na pierwsze 1000 wyświetleń strony

Założenie bloga ponad 10 lat temu miało swoje zalety: nie było dużej konkurencji, a jeśli potrafisz znaleźć odpowiednią niszę, możesz znaleźć miejsce, które przetrwa.


Sposób budowania czytelnictwa był łatwy – po prostu komentuj na innych blogach. Ponieważ nie było ich tak wielu, był to łatwy sposób na zgromadzenie obserwujących.

W dzisiejszych czasach żeglowanie nie jest tak płynne. W samych Stanach Zjednoczonych jest ponad 4 miliony blogów dla mam. Dzisiejsi blogerzy muszą być sprytni i kompetentni. Dobrą wiadomością jest to, że jeśli wykonasz pierwsze 1000 wyświetleń strony miesięcznie, znacznie wyprzedzisz paczkę. Oto lista zasobów, które pomogą Ci przenieść bloga od pierwszego dnia do 1000 odsłon.

1. Udostępnij, udostępnij, udostępnij!

udział w mediach społecznościowych

„Udostępnione i zrobione” nie jest już nazwą gry.

Musisz stale udostępniać swoje posty w kółko. Jeśli jesteś zaproszony do dołączenia do grupowej tablicy Pinterest pasującej do Twojej niszy, zarejestruj się, często udostępniaj i komentuj. Jeśli dołączysz do listy podobnie myślących blogerów, istnieje prawdopodobieństwo, że będą się oni wzajemnie udostępniać – co tydzień lub codziennie. To naprawdę pomoże zwiększyć czytelnictwo i zaangażowanie. To powiedziawszy, zwróć uwagę na swoje statystyki w mediach społecznościowych. Nie marnuj czasu, gdy twoje wysiłki się nie opłacają. Zamiast tego inwestuj je tam, gdzie widzisz zaangażowanie.

Aby uzyskać doskonałą listę kontrolną codziennego udostępniania, pobierz „Rozwijanie swojego bloga jako firmy” na stronie internetowej SITS Girls.

2. Badania!

Badania

Musisz znać najnowsze trendy i porady dotyczące zaangażowania w mediach społecznościowych, SEO, domain authority i ranking strony. Na przykład coraz trudniej jest uzyskać odpowiednie zaangażowanie na fanpage’ach na Facebooku, ale ten portal społecznościowy nie jest jeszcze martwy. A jeśli chcesz uczestniczyć w kampaniach, musisz być aktywny w tym obszarze. „Zwiększanie zaangażowania na Facebooku – The One-Two Punch” autorstwa pisarza i twórcy stron internetowych S.J. Pajonas, wyjaśnia, w jaki sposób możesz sprawić, by Facebook działał dla Ciebie, jednocześnie chroniąc swoją stronę przed przyszłymi zmianami algorytmu. Ponadto każdy punkt społecznościowy ma narzędzia do śledzenia zaangażowania i powinieneś używać Google Analytics, aby sprawdzać, jak rośnie Twój blog. Ważne jest nie tylko ich zrozumienie, ale także sprawdzenie najnowszych trendów.

Na przykład, podczas gdy Google Page Rank nie jest martwy, Domain Authority, MOZ.com, staje się szybko rosnącym zamiennikiem. Dowiedz się więcej o Domain Authority na Moz.com.

3. Skonfiguruj treść w sposób łatwy do odczytania.

format

Czuję się naprawdę sfrustrowany, gdy znajduję blog z tytułem. Jestem podekscytowany, że mogę znaleźć tylko 1000 słów, z kilkoma akapitami, bez nagłówków, wypunktowań i małych czcionek. To odstraszy czytelników. Ponadto nie obciążaj ludzi kolejnymi kliknięciami, link bezpośrednio do swojego artykułu. Popularny wśród artykułów w czasopismach, ale może zmarnować czas czytelnika. Poznaj ograniczenia czasowe czytelników i ich motywy, które pozostają w Twojej witrynie.

Skonfiguruj treść w sposób, który rozwiązuje problem: fragmenty strawnych informacji oddzielone obrazami, punktorami i nagłówkami.

4. Nie zapomnij o projekcie.

format i projektowanie stron internetowych

Idzie to w parze z ostatnią kulą. Projekt nie jest najważniejszym elementem, ale ważne jest, aby dostosować go tak, aby odbiorcy mogli łatwo czytać Twoje treści, szybko znajdować świetne rzeczy lub linki do dochodów i łatwo udostępniać treści. Chcesz też, aby Twoja witryna była dostosowana do urządzeń mobilnych, dlatego zalecamy szukanie elastycznych motywów.

Dbaj o czystość, czytelność i dostępność witryny.

Oznacza to, że czas ładowania również jest szybki. Narzędzie Google Page Speed ​​może pomóc Ci naprawić błędy. Jeśli Twój gospodarz cię spowalnia, czas na zmianę.

Ponadto nowi użytkownicy powinni natychmiast zrozumieć temat Twojej witryny i szybko znaleźć najciekawsze treści oraz sposób subskrypcji. Upewnij się, że masz zarówno wiadomości e-mail i kanały RSS, jak i usługi takie jak BlogLovin. Umieść linki do wszystkich swoich mediów społecznościowych w widocznym miejscu, aby czytelnicy nie musieli cię śledzić.

5. Zaoferuj swoim czytelnikom coś wartościowego.

Zaczynam nowy program, aby udostępnić moim czytelnikom regularne kupony i inne zasoby, które przemawiają do ich stylu życia: rabaty na bezglutenowe, organiczne i nietoksyczne produkty i produkty. Ponieważ już szukam tych ofert dla siebie, nie stanowi to problemu dla mojej społeczności. Pracuję też nad ebookiem, który koordynuje wszystkie moje zasoby i gromadzę je, aby dzielić się nimi z moimi czytelnikami, podobnie jak bonus za czytanie mojej witryny. W mojej niszy regularnie robię prezenty.

6. Nie dołączaj do społeczności; naprawdę połączyć.

Może to oznaczać, że będziesz musiał zostać zaproszony na prywatny Facebook lub inne grupy lub wydarzenia tylko na zaproszenie. Kluczem do sukcesu jest nie tylko konsekwentne poszukiwanie swojego plemienia, ale także nagradzanie w nim innych członków i połączyć się z nimi.

Pomóż na imprezach na Twitterze. Komentuj na innych blogach. Udostępniaj artykuły w biuletynach. Zaokrąglaj i nagradzaj blogi, które kochasz, oferując jeden co tydzień lub miesiąc.

Zapytaj, jak możesz komuś pomóc z postem gościnnym lub oferując miejsca dla gości. Sprzedawaj swoje produkty, korzystaj z linków partnerów, promuj ich linki w mediach społecznościowych, jednocześnie je tagując. Gdy pojawią się możliwości rekrutacji blogerów, blogerzy zapamiętają Twoją pomoc i zapraszają do wzięcia udziału.

[Komentowanie innych blogów] stopniowo powoduje, że ludzie naturalnie odkrywają Ciebie (i Twojego bloga) i budują w ten sposób lojalnych obserwatorów. Jest to raczej naturalny i skuteczny sposób promowania swojego bloga. – Wskazówki dotyczące ruchu w blogach BloggingPro.

7. Nie przejmuj się tak bardzo komentarzami.

Piszę blog o rodzicielstwie dzieci o specjalnych potrzebach. Chociaż moje liczby są dobre i mam stałą, sporą grupę odbiorców, mam bardzo niewiele komentarzy, z wyjątkiem moich grup komentarzy.

To dlatego, że rodzice, którzy czytają moją witrynę, po prostu nie mają czasu na zaangażowanie. Potrzebują pomocnych treści o niewielkich rozmiarach, a następnie idą dalej. W rzeczywistości na moim blogu osoby, które chcą się z Tobą skontaktować, częściej wysyłają mi e-maile i zachowują poufność swoich informacji. Ponadto mniej osób faktycznie komentuje ogólnie witryny, ponieważ częściej udostępniają je w mediach społecznościowych.

Czy komentarze na blogu są całkowicie martwe? Nie sądzę, ale pojawiają się rzadziej (poza spamem). Jeśli chcesz ubiegać się o kampanie na blogach, musisz zachować aktywność komentarzy, ponieważ masz większe szanse na wybór, jeśli masz aktywne komentarze. Dlatego tak ważne jest dołączenie do grupy, która skupia się na wzajemnym komentowaniu komentarzy.

8. Nie zapomnij o optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

Niedawno usłyszałem, że SEO może być martwy – nie wierz w to!

Zmieniło się to, a pisanie wysokiej jakości treści za pomocą słów kluczowych i integrowanie ich z mediami społecznościowymi jest koniecznością. W „5 trendach SEO, które każdy przedsiębiorca powinien znać na 2014 r.”, Jayson DeMers, autor Entrepreneur.com, odpowiada na pytanie „Czy SEO nie żyje?” z bardzo konkretnymi wskazówkami na temat tego, jak sprawić, by Twoja wyszukiwarka odniosła sukces w dzisiejszych czasach.

9. Trochę kontrowersji przechodzi długą drogę.

Blogerka w jednej z moich sieci dziś rano ponad trzykrotnie zwiększyła liczbę wyświetleń strony, pisząc o bardzo gorącym temacie, który jest obecnie w prasie.

Teraz jest ok, jeśli kontrowersje nie są twoją sprawą. Osobiście nie dbam o to w moim własnym blogu, to po prostu nie w moim stylu. Jednakże, jeśli napiszesz coś, co obejmuje jedną stronę kontrowersyjnej kwestii, która jest w wiadomościach, narysujesz komentarze – i prawdopodobnie flamandry! Jest to jeden z szybszych sposobów na zarażenie się wirusem, więc zastanów się.

Dolna linia

Możesz to zrobić!

Jeśli jesteś nowym blogerem, Twoja praca jest dla Ciebie przygotowana! Zaangażowanie w mediach społecznościowych, uczestnictwo w wydarzeniach na żywo, komentowanie / udostępnianie grup, optymalizacja wyszukiwarek: po prostu nie ma już wymówki, aby cokolwiek pomijać. Blogowanie nie jest już szybkim hobby, jest ciągłym przedsięwzięciem. Jeśli wydaje ci się to przytłaczające, wejdź do gry, blogując raz w tygodniu lub kilka razy w miesiącu. Naprawdę ciężko pracuj nad tymi postami, a następnie zrób następną rzecz: Tweetuj, przypnij, Facebook, Instagram, G +. W 2014 roku nie możesz sobie pozwolić na stagnację.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me