Czego pop sensacja Taylor Swift może nauczyć cię o prowadzeniu udanego bloga

Kochaj ją lub nienawidzę, jedno jest pewne, prawdopodobnie słyszałeś o Taylor Swift i wiesz, że jest piosenkarką country / autorką piosenek.


Istnieje wiele przyczyn błyskawicznego sukcesu Swift, w tym piosenki, które przemawiają do młodzieży i kilku potężnych muzyków, którzy pomogli jej po drodze.

Swift był najmłodszym twórcą piosenek, jaki kiedykolwiek został zatrudniony przez Sony, i najmłodszym piosenkarzem, który napisał i wykonał piosenkę, która znalazła się na pierwszym miejscu listy przebojów Hot Country..

Forbes sklasyfikował ją jako jedną ze 100 najpotężniejszych kobiet w 2015 r. (# 64) i 2017 r. (# 85). Jak odniosła tak duży sukces w tak młodym wieku?

Swift jest zdecydowanie królową mediów społecznościowych. Ma 109 milionów obserwujących na Instagramie i 85,6 miliona obserwujących na Twitterze od czerwca 2018 r. Liczba ta stale rośnie, gdy dociera do fanów, oni się odwzajemniają, a jej tweety są udostępniane na Twittersphere.

Istnieje kilka kluczowych sposobów na sukces Swift.

Z pewnością możesz powtórzyć te elementy na swoim blogu, niezależnie od tego, czy chodzi o muzykę, czy o każdy inny temat, jaki możesz wymyślić.

Repu-hearsals ????

Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift) 12 lutego 2018 o 09:24 PST

1. Poznaj swoją niszę

Taylor Swift zna muzykę. Potrafi grać na gitarze, pisze własne piosenki i śpiewa. Nie wygrywasz 7 nagród Grammy, 11 nagród American Music i 6 Country Music Association, nie wiedząc nic o muzyce.

Podobnie jak Swift, musisz wiedzieć wszystko, co możliwe o swojej niszy i blogowaniu. Jeśli planujesz założyć bloga na temat starych deserów, lepiej wiedz, jak zrobić irlandzką szarlotkę, a także staroświecki budyń bananowy.

Lekcje

Jak możesz to wykorzystać we własnych kampaniach informacyjnych w mediach społecznościowych?

  • Zmieniaj swoje posty. Nie próbuj ciągle sprzedawać czegoś swoim obserwatorom. Zamiast tego podziel się ciekawym cytatem, opowiedz im zabawną historię o tym, jak twój produkt się przydał, lub prześlij dalej.
  • Pamiętaj, że relacje w mediach społecznościowych powinny być dwukierunkowe. Przesłają Ci dalej, dziękujesz im lub przesyłam dalej.
  • Uruchom hashtag i ulubione, gdy klienci go używają.
  • Nawiązuj nowe przyjaźnie i bądź bardziej dostępny.

3 – Dotrzyj do fanów

W świecie, w którym celebryci są często niedostępni (a ja ich nie winię, muszą chronić się przed szalonymi fanami), Taylor wyciąga rękę do swoich fanów.

Fani są zachwyceni, gdy robi to, co nazywa Taylurking. Zasadniczo to ona szuka wzmianek o niej w mediach społecznościowych, a następnie komentuje ją w swoich mediach społecznościowych. Czy możesz sobie wyobrazić, że masz 14 lat, a twój ulubiony piosenkarz country ponownie przesyła twoje zdjęcie i przytacza teksty piosenek?

Ponieważ większość celebrytów nie wchodzi w interakcje z osobami niebędącymi celebrytami w ten sposób, jest to ekscytujące i cieszy się dużym zainteresowaniem.

Swift robi też coś wyjątkowego. Wysyła losowe pakiety opieki do swoich fanów (zobacz wideo).

Niedługo po wydaniu 1989 roku niektórzy z jej fanów mediów społecznościowych zaczęli otrzymywać losowe pakiety. To nie były tylko pakiety promocyjne, ale spersonalizowane prezenty specjalnie dopasowane do tej osoby. To było bardziej jak prezent od jednego przyjaciela dla drugiego niż cokolwiek innego. Media społecznościowe rozświetlone filmami i postami na temat wręczania prezentów. Fani nazwali to „Swiftmas”, jak to miało miejsce w czasie wakacji.

Lekcje

  • Każdego roku patrz na swoje relacje z innymi blogerami. Które są korzystne dla was obojga? Które powinny być wcześniejszymi partnerstwami, ponieważ nadszedł czas, aby przejść dalej?
  • Spójrz na swoją firmę hostingową co roku. Czy pakiet, który nadal spełniasz, jako bloger? Czy ten host oferuje lepszy pakiet? Możesz nawet poprosić o zniżkę, jeśli byłeś z nimi przez wiele lat. Jeśli uważasz, że nadszedł czas, aby przejść do nowej firmy hostingowej, sprawdź nasze recenzje hostingu, aby uzyskać kilka pomysłów.
  • Spójrz na usługi, za które płacisz. Używasz ich wszystkich? Czy jest lepsza usługa? Na przykład niedawno zmieniłem serwis społecznościowy, z którego korzystałem, na inny, a wyniki były całkiem dobre. Nowa usługa jest tańsza i oferuje więcej interakcji dziennie za niższą cenę.

5- Bądź supergwiazdą

Od czasu, gdy Taylor Swift podpisała ten kontrakt w wieku 14 lat, weszła do swojej roli niczym supergwiazda, o której wiedziała, że ​​jest. Nie boi się być sobą i często jest bardzo tępa wobec swoich motywacji. Na przykład powiedziała mediom, że często robi głupie miny, aby jej fani mogli tworzyć memy do zdjęć.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me