Jak korzystać z bezpłatnych konferencji telefonicznych w celu budowania czytelnictwa online

Telekonferencje istnieją już od wielu lat. Odkąd więcej niż jedna osoba może być na linii, ludzie używają telefonów do spotkań ze sobą. W celu zbudowania czytelnictwa online można wykorzystać telekonferencje, aby przyciągnąć słuchaczy, wyróżnić ekspertów i zaprezentować swoją markę osobom, które w innym przypadku nie słyszałyby o Twojej firmie.


W przeszłości dużo rozmawialiśmy o różnych sposobach przyciągania czytelników do Twojej witryny, w tym za pomocą czatów na Twitterze i grup promocyjnych. Telekonferencje różnią się nieco od webinariów, ponieważ nie masz elementów wizualnych, które można mieć podczas webinaru, który jest raczej wideokonferencją.

Konferencji telefonicznej można używać na wiele sposobów, aby dotrzeć do czytelników:

 • Mały czat grupowy z ekspertami z Twojej niszy. Nagraj rozmowę i zaoferuj ją odwiedzającym witrynę, gdy zapiszą się do newslettera.
 • Nagradzaj najlepszych polecających czatem grupowym, na którym odpowiadasz na wszystkie ich pytania w swojej dziedzinie.
 • Przeprowadzaj wywiady i publikuj je online. Bardzo rzadko robię to na Coffee with Autorzy, używając Blog Talk Radio. W przeszłości korzystałem z połączeń konferencyjnych, nagrywałem sesje i składałem wywiady z kilkoma autorami.
 • Rozmowy coachingowe jeden na jednego.

Usługi w użyciu

Bezpłatne połączenie konferencyjne

FreeConferenceCall.com to usługa, z której często korzystałem. Oferują 100% bezpłatnych połączeń. Możesz nagrywać te połączenia i pobierać je później. Inne funkcje obejmują:

 • Niestandardowe powitanie, które możesz nagrać, aby powitać ludzi na konferencji
 • Wybierz muzykę, której chcesz słuchać podczas oczekiwania
 • Jeśli potrzebujesz usług udostępniania ekranu, ta firma zapewnia to dla maksymalnie 25 osób za darmo i więcej za opłatą.
 • Możesz transmitować konferencję na żywo, podobnie jak transmisja radiowa.

Osobiście uważam, że ta usługa jest bardzo niezawodna i bezstatyczna, nawet gdy zmuszono mnie do korzystania z telefonu komórkowego, co dla moderatora jest uważane za duże „nie”..

Dołącz do mnie

Join.me to kolejna opcja do telekonferencji. Dzięki temu systemowi możesz uzyskać nieograniczoną liczbę konferencji audio. Wystarczy zadzwonić pod podany numer i wprowadzić 9-cyfrowy identyfikator. To także świetny sposób na ograniczenie liczby osób, które mogą dołączyć do konferencji. Dajesz identyfikator tylko tym, w których chcesz wziąć udział.

 • Brak pobierania oprogramowania
 • Możesz wysyłać zaproszenia online i rozpocząć połączenie z pulpitu nawigacyjnego harmonogramu.
 • Możesz także używać smartfona lub iPada do organizowania konferencji mobilnych.

Podobnie jak większość tych systemów połączeń konferencyjnych, struktura cen jest na skali, która przesuwa się w górę, im więcej uczestników jest zaangażowanych. Do prowadzenia konferencji audio potrzebne jest konto Pro, które zaczyna się od 20 USD / miesiąc i od tego momentu rośnie.

UberConference

UberConference oferuje kilka naprawdę fajnych funkcji, które pomagają wyglądać jak profesjonalista. Korzystając z komputera i telefonu, możesz łatwo wyciszyć hałaśliwych dzwoniących (wiesz, ten z psem skaczącym w tle) lub dodać inną osobę, na przykład gościa.

Możesz zamienić go w webinarium, udostępniając również swój ekran, jeśli takie jest twoje życzenie. UberConference oferuje również możliwość sprawdzenia, kto mówi, zamiast pytać lub nalegać na indywidualne kody PIN.

Jeśli ograniczysz liczbę połączeń do 10, możesz skorzystać z tej usługi za darmo. W przeciwnym razie jest to 10 USD miesięcznie dla maksymalnie 100 uczestników jednocześnie.

Całkowicie darmowe połączenia konferencyjne

Całkowicie bezpłatne połączenia konferencyjne mają kilka interesujących funkcji. Połączenia konferencyjne są bezpłatne dla maksymalnie 250 uczestników, co stanowi największą część usług telefonicznych. Możesz zapłacić do 10 000 za jednym razem, ale prawdopodobnie najlepiej jest po prostu ograniczyć numer i zaoszczędzić kilka dolarów (patrz poniżej). Otrzymasz również:

 • Numer telefonu i kod PIN, którego można użyć do każdego połączenia konferencyjnego. Jest to miłe, gdy dołączyli do ciebie ci sami uczestnicy, a także łatwe do zapamiętania.
 • Istnieją szczegółowe raporty o połączeniach, abyś mógł zobaczyć, gdzie można wprowadzić ulepszenia do przyszłych konferencji.
 • Rozpocznij i zatrzymaj nagrywanie z pulpitu moderatora.

To jest warte obejrzenia.

Spraw, aby konferencja się powiodła

W artykule na temat CIO autorstwa Esther Schindler, kierownik ds. Rozwoju sieci, Gerry Mann, zasugerował z wyprzedzeniem planowanie problemów technologicznych, z którymi możesz spotkać się podczas rozmów konferencyjnych lub spotkań wirtualnych.

„Wysyłaj elementy do recenzji z dużym wyprzedzeniem.”

Jeśli zamierzasz poświęcić czas na planowanie, promowanie i prowadzenie połączenia konferencyjnego, będziesz chciał uzyskać z niego jak najwięcej. Oprócz posiadania informacji do sprawdzenia z wyprzedzeniem, warto wprowadzić kilka zabezpieczeń.

 • Poproś współ-moderatora, który może wkroczyć i kontynuować spotkanie na wypadek, gdybyś odpadł z linii. Współmoderator powinien mieć skrypt i notatki oraz pełny dostęp do oprogramowania do spotkań, aby mogła wyciszyć głośnych rozmówców i wykonać pracę, którą byś zrobił, gdybyś tam był. Oczywiście będzie to ktoś, któremu w pełni ufasz.
 • Jeśli nie używasz skryptu, daje to natychmiastowy zapis konferencji. Używaj drobiazgów do promowania go w mediach społecznościowych. Jeśli zadałeś pytanie, zadaj to samo pytanie na Twitterze, a następnie śledź i powiedz obserwującym, że mogą uzyskać odpowiedź, pobierając bezpłatne nagranie Twojej telekonferencji.
 • Kontynuuj uczestnictwo w wydarzeniu i zapytaj, czy nie było w pełni odpowiedzi na pytania, które ich zdaniem nie były. Odpowiedz na te pytania w poście na blogu lub w drugiej telekonferencji.
 • Zbierz informacje od uczestników, abyś mógł je przekształcić w stałych klientów. Zachęć ich, aby zapisali się do newslettera i poznawali przyszłe połączenia konferencyjne.

Kilka zabezpieczeń

Będziesz chciał wprowadzić kilka zabezpieczeń, aby konferencja nie przerodziła się w koszmar.

 • Zignoruj ​​komentarze lub weź tylko tyle osób, z którymi możesz rozmawiać jednocześnie. Jeśli przeraża Cię wiele pytań, poproś, aby ludzie wysłali je z wyprzedzeniem, a następnie sam je przeczytali.
 • Upewnij się, że uczestnicy rozumieją, że są odpowiedzialni za opłaty za połączenia zamiejscowe. Zwróć uwagę, że liczba ta nie jest liczbą 1-800. Jeśli jest to numer 1-800, bądź bardzo ostrożny, ponieważ może zostać naliczona opłata za każdą osobę dzwoniącą.
 • Poinformuj ludzi, że dołożysz wszelkich starań, aby nagrać konferencję, ale nie ma żadnych gwarancji. Nagrania mogą być wadliwe. Lub, będąc nowym w rozmowach konferencyjnych, możesz przypadkowo zepsuć pierwsze lub dwa nagrania.
 • Ćwicz z wyprzedzeniem. Zbierz współ-moderatora i razem przeprowadź skrypt.
 • Upewnij się, że mówcy zaproszeni są w stanie przedostać się przez linię. Ustaw czas na ćwiczenie z nimi i upewnij się, że całkowicie rozumieją cały proces.
 • Przygotuj plan awaryjny na wypadek awarii linii telefonicznych i / lub Internetu. Kiedyś musiałem korzystać z telefonu komórkowego, pamiętasz? To dlatego, że moja moc zgasła. Zrobiłem, co musiałem. To nie było idealne, ale zadziałało.

Osobiście całkowicie unikałbym jakiegokolwiek planu, który wymagałby ode mnie zapłaty za każdego rozmówcę i wykorzystanych minut.

Każdy dzwoniący powinien być odpowiedzialny za własne opłaty za połączenia zamiejscowe. Jest to naprawdę najlepsze w czasach, w których większość ludzi ma co najmniej dużą odległość, którą mogą wykorzystać na swoich telefonach komórkowych. W przeciwnym razie, jeśli zapłacisz za usługę 800, możesz skończyć płacąc za każdą osobę, która dzwoni, co naprawdę może wpłynąć na ogólny budżet promocyjny.

Kolejna aleja promocji

Są ludzie, którzy nie uważają, że połączenia konferencyjne są bardzo udane.

Podobnie jak w przypadku większości rodzajów promocji, niektóre rzeczy działają dobrze dla niektórych, a nie dla innych. Moim celem jest przedstawienie Ci różnych, opłacalnych pomysłów, które możesz wypróbować. Wiele z nich przetestowałem sam i miałem przynajmniej sukces i pozytywne opinie. W przeciwnym razie mogą istnieć inni, którzy wypróbowali to z powodzeniem. Mądrze jest ograniczać inwestycje pieniężne, dopóki nie zobaczysz, jak dobrze działa konkretna promocja dla Ciebie i Twojej marki. Jednak oferowanie konferencji, gdy twoja konkurencja nie jest, może po prostu dać ci przewagę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me