Jak założyć udany blog dla mam, część 2: Promocja i zarabianie

Przeczytaj także: 7 szybkich sposobów promowania swojego bloga


Zarabianie

Jak skutecznie zarabiać na swoim blogu dla mam? Zebrałem porady od różnych blogerów na temat tego, co im się udało – zaczynając od siebie!

Sponsorowane posty

Jest to jeden z moich najbardziej dochodowych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie, nawet jako bloger o niskim natężeniu ruchu. Po spędzeniu czasu jako recenzentka przeszedłem na pisanie artykułów z wynagrodzeniem. Potem pisałem posty w zamian za bony upominkowe.

Gdy zaczniesz współpracować z markami w celu uzyskania odszkodowania, możesz podnieść stawkę wraz ze wzrostem doświadczenia. Zalecam skonfigurowanie stawek – zarówno na godzinę, jak i na post na blogu. Po pracy w Silk w zeszłym roku, teraz regularnie piszę posty z wynagrodzeniem, a zapytania docierają do mnie osobiście, a także przez moje ulubione sieci blogerów.

W przypadku wszelkich zapytań lub sponsorowanych aplikacji pocztowych zawsze podchodzę do wyjątkowego kąta lub kreatywnego pomysłu (skierowanego do mojej własnej grupy odbiorców), który pozwala mi wyróżnić się z tłumu.

kubki słoneczne i popijane

Meagan Paulin z Sunshine i Sippy Cups powiedział –

„Kiedy zaczniesz zarabiać na swoim blogu, wiele osób {i przyznaję, w tym także ja}, po prostu przyjmuje każdą ofertę, która się pojawi. To takie ekscytujące – napisanie 25 dolarów o losowym produkcie, którego napisanie zajmuje mi tylko 20 minut? Wynik!

„Ale na dłuższą metę to nie działa. Czytelnicy przychodzą do ciebie po autentyczność i słyszą, co kolejna prawdziwa mama myśli o produktach, markach i usługach. I nie chcesz, aby Twój blog stał się serią reklam. Chcesz wysokiej jakości treści. Tak jak nie subskrybowałbyś magazynu, gdyby były to tylko reklamy, nikt nie chce odwiedzać Twojej witryny, jeśli są to tylko reklamy. Dlatego zawsze pamiętaj o swoich czytelnikach, dodając reklamy, posty sponsorowane itp. Jeśli nie chcesz ich przeczytać, nie publikuj ”.

Zostań profesjonalnym blogerem

Sieci blogerów mogą również stać się kluczowym źródłem możliwości, ponieważ często obsługują wszystkie obowiązki administracyjne, takie jak zawarcie umowy i opłacenie w rozsądnym terminie. Umożliwia to poziom komfortu i bezpieczeństwa podczas wchodzenia na boisko.

Ponadto, jako profesjonalista, musisz mieć pod ręką kilka narzędzi – a nie tylko wizytówki. Podstawowa umowa jest dobrym pomysłem dla klientów, którzy zbliżają się do Ciebie poza ustaloną siecią. Upewnij się, że umieściłeś swoje doświadczenie i umiejętności na swoim blogu oraz w swoim zestawie medialnym, podkreślając umiejętności i podziękowania.

zielona rozmowa

Anna Hackman, Green Talk –

„Utwórz zestaw multimediów ze swoimi statystykami i najlepszymi postami. Skorzystaj z Amazon i udostępnij linki partnerskie sprzedaży dla produktów, w które wierzysz. Weź udział w czatach na Twitterze, aby spotkać się z podobnymi ludźmi i dołączyć do społeczności! ”

Gotowy, aby się zalogować i zacząć? W części 3 omówimy strategiczne metody tworzenia sieci, aby usprawnić marketing bloga twojej mamy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map